Młodzi „Biało Zieloni” zdeklasowali rywali w NOSiR Świt Cup 2009 [ZDJĘCIA]

Piłka Młodzieżowa

Przerwa zimowa obfituje w turnieje piłkarskie. Tym razem w hali NOSiR przy ul. Młodzieżowej 1 w Nowy Dworze Mazowieckim odbył się NOSiR Świt Cup rocznika 2009. Z naszego regionu wystąpiły drużyny Świtu, Legionovii oraz Orląt Czosnów.

Oprócz tych trzech drużyn w turnieju wzięli udział także zawodnicy Dolcanu Ząbki i Junaka Warszawa. Gospodarze okazali się mało gościnni i obie drużyny Świtu zajęły kolejno 1. i 4. miejsce. Młodzi adepci z Legionowa uplasowali się na 6. i 8. lokacie, natomiast z Czosnowa zakończyli zawody na 5. miejscu.

Świt I Nowy Dwór Maz.: Michał Mirowski, Ignacy Wasilko, Aleksander Omiotek, Kuba Plewka, Damian Grzelak, Szymon Kurpiewski, Bartek Ambroziak, Kacper Pustoła, Olek Kręcisz

Świt II Nowy Dwór Maz.: Kacper Kaczorowski, Igor Siek, Jakub Jaworski, Dominik Kwieciński, Stanisław Ostaniewicz, Maksymilian Rybkowski, Karol Wiak, Filip Boruc

Orlęta Czosnów: Hubert Topolski, Grzegorz Górecki, Krystian Wszołek, Bartek Szpakowski, Dawid Koryński, Hubert Barzyc, Jan Szpakowski, Krzysztof Kwaśniewski, Aleksander Olejnik

Legionovia II Legionowo: Wiktor Wiśniewski, Kacper Petrykowski, Wiktor Furtak, Igor Pietrzak, Aleksander Janikowski, Aleksander Szymczak, Gabriel Obidziński

Legionovia I Legionowo: Jakub Bieniek, Michał Gryboś, Cezary Jagodziński, Amelia Bąbolska, Mateusz Bonisławski, Dawid Lewandowski

Wyniki:

Grupa A:

Junak Warszawa – Legionovia II Legionowo 3:1

Świt I Nowy Dwór Maz. – Dolcan II Ząbki 7:0

Legionovia II Legionowo – Dolcan II Ząbki 2:2

Junak Warszawa – Świt I Nowy Dwór Maz. 1:2

Świt I Nowy Dwór Maz. – Legionovia II Legionowo 3:3

Junak Warszawa – Dolcan II Ząbki 5:1

Tabela:

  1. Świt I Nowy Dwór Maz. 7 pkt. 12:4
  2. Junak Warszawa 6 pkt. 9:4
  3. Legionovia II Legionowo 2 pkt. 6:8
  4. Dolcan II Ząbki 1 pkt. 3:14

Grupa B:

Orlęta Czosnów – Legionovia I Legionowo 0:4

Świt II Nowy Dwór Maz. – Dolcan I Ząbki 0:3

Legionovia I Legionowo – Dolcan I Ząbki 1:4

Świt II Nowy Dwór Maz. – Legionovia I Legionowo 2:0

Orlęta Czosnów – Dolcan I Ząbki 0:3

Orlęta Czosnów – Świt I Nowy Dwór Maz. 1:1

Tabela:

  1. Dolcan I Ząbki 9 pkt. 10:1
  2. Świt II Nowy Dwór Maz. 4 pkt. 3:6
  3. Legionovia I Legionowo 3 pkt. 5:6
  4. Orlęta Czosnów 1 pkt 1:8

Grupa o miejsca 1-4

Świt I Nowy Dwór Maz. – Junak Warszawa 2:1

Dolcan I Ząbki – Świt II Nowy Dwór Maz. 3:0

Junak Warszawa – Dolcan I Ząbki 1:0

Świt I Nowy Dwór Maz. – Świt II Nowy Dwór Maz. 1:0

Junak Warszawa – Świt II Nowy Dwór Maz. 4:1

Świt I Nowy Dwór Maz. – Dolcan I Ząbki 7:1

Grupa o miejsca 4-8

Legionovia II Legionowo – Dolcan II Ząbki 2:2

Legionovia I Legionowo – Orlęta Czosnów 4:0

Dolcan II Ząbki – Legionovia I Legionowo 3:0

Legionovia II Legionowo – Orlęta Czosnów 1:3

Dolcan II Ząbki – Orlęta Czosnów 0:3

Legionovia II Legionowo – Legionovia I Legionowo 5:3

Tabela końcowa:

  1. Świt I Nowy Dwór Mazowiecki
  2. Junak Warszawa
  3. Dolcan I Ząbki
  4. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
  5. Orlęta Czosnów
  6. Legionovia II Legionowo
  7. Dolcan II Ząbki
  8. Legionovia I Legionowo