Legionovia U19: Juniorzy pokonali Unię Warszawa! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piłka Młodzieżowa

Legionovia Legionowo U19 obecnie występująca w Junior Ekstralidze w niedzielne popołudnie podejęła na własnym boisku Unię Warszawa. Legionowianie bez większych problemów pokonali gości ze stolicy 4:1 (1:0).

Pierwsza część meczu niestety nie była zbytnio porywająca. Większość akcji, było rozgrywanych w środku boiska, gdzie królowały niedokładne podania. Goście z Warszawy dominowali warunkami fizycznymi, lecz to podopieczni Arkadiusza Szulca strzelili pierwsi bramkę. W polu karnym był faulowany Tomasz Andrzejewski, a arbiter tego spotkania odgwizdał przewinienie, wskazując na „wapno”. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kacper Gałązka i pewnym strzałem pokonał bramkarza Unii, ustalając zarazem wynik pierwszej połowy na 1:0.

Drugie 45. minut to pokaz umiejętności legionowskich juniorów. Widać było, że reprymenda w czasie przerwy od trenera poskutkowała i gra wyglądała o wiele lepiej. Drugą bramkę dla Legionovii zdobył Tomasz Andrzejewski. Po paru minutach było już 3:0 po kolejnym golu Andrzejewskiego. Trafienie honorowe dla gości strzelił Łukasz Brzozowski. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Erwin Grzybiak.

To drugie zwycięstwo Legionovii w tym sezonie. Ostatni przeciwnik, UKS Bródno Warszawa wycofał się z rozgrywek, co tym samym daje walkowera dla legionowskiej drużyny.

SKRÓT MECZU TUTAJ [WIDEO]

Legionovia Legionowo – Unia Warszawa 4:1 (1:0)

Bramki: Kacper Gałązka, Tomasz Andrzejewski x2, Erwin Grzybiak – Łukasz Brzozowski

Legionovia: Jakub Stefaniak – Hubert Rusek, Jakub Giętkowski, Konrad Florczak, Stanisław Machnacki (73′ Mateusz Niedźwiecki), Kacper Gałązka (62′ Jan Różański), Tomasz Andrzejewski (81′ Patryk Markut), Jakub Galarski (57′ Bartosz Szulc), Michał Koryń (50′ Erwin Grzybiak), Dawid Roguski (80′ Jan Smoliński), Patryk Cynt.

Trener: Arkadiusz Szulc

Unia: Jakub Krajewski – Krystian Nowakowski, Patryk Szczypczyński (80′ Szymon Afrykański), Marcin Kraszewski, Kamil Parzyszek, Jakub Grygalewicz, Patryk Modzelewski, Filip Stępniak, Michał Palczewski (80′ Łukasz Brzozowski), Karol Wojcieszki (75′ Dzmitry Markevich), Konrad Biegański (35′ Dominik Fluder).