Legionovia: Trener legionowskiej akademii na stażu w Berlinie!

Piłka Młodzieżowa

Trener legionowskiej akademii bramkarskiej Novia Goalkeeper Academy, Łukasz Zwoliński wyjechał w tym tygodniu na staż do niemieckiego klubu 1. Bundesligi – Herthy Berlin.

Cały staż dla trenera Zwolińskiego kończy się w sobotę. Opis treningów na obiekcie w Berlinie wydaje się być niebywały jak na legionowskie warunki. 12 boisk treningowych w tym 2 sztuczne murawy oraz 10 naturalnych. Wydaje się być to nieprawdopodobne nawet na ekstraklasowe realia.

Zwoliński miał również przyjemność pracować z trenerem pierwszej drużyny z Berlina Palko Dardai’em oraz trenerem bramkarzy Zsoltem Peterem. Łukasz Zwoliński określił atmosferę, która panuje w zespole jako niesamowitą. Legionowscy adepci bramkarscy na pewno po powrocie trenera do Legionowa będą mogli zobaczyć i poczuć na własnej skórze parę ćwiczeń, które trener podpatrzył na boiskach Herthy Berlin.

Jedno z prowadzonych ćwiczeń na treningu w Herthy Berlin:

Jedno z ćwiczeń w części głównej treningu bramkarskiego pierwszej drużyny Hertha BSC Berlin. Niesamowita praca nóg, technika w bronieniu, elementy umiejętnego skracania i poruszania się w bramce, różne rodzaje uderzeń z poszczególnych punktów a wszystko z bramką na plecach. Uczymy się 🙂 🙂 :-)!!!

Opublikowany przez Novia Goalkeeper Academy na 7 lutego 2018

 

-Warunki do pracy są znakomite, a atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Wszyscy traktują cię jak swojego. Ogromną wagę odgrywa przygotowanie motoryczne oraz techniczne. W każdym treningu jest bardzo dużo taktyki. Bramkarze są silni i niezwykle dynamiczni. Najlepszym ćwiczeniem są sytuacje meczowe. Trenerzy i zawodnicy są bardzo mili i kontaktowi. Panuje tu profesjonalizm w każdym calu – tak opisał pracę w Berlinie specjalnie dla NoToSport.pl Łukasz Zwoliński.