Akademia Świtu: Udany weekend młodzieży. Rocznik 2006 pokonał Polonię! [PODSUMOWANIE]

Piłka Młodzieżowa

Aż sześć z dziewięciu spotkań w miniony weekend zakończyło się kompletem punktów dla młodzieżowych drużyn Świtu. Ponadto rocznik 2006 prowadzony przez Pawła Dąbrosza pokonał Polonię Warszawa 4:2! Rywalizacja Świtu z dwoma największymi warszawskimi klubami zawsze stanowiła dodatkowy „smaczek”.

21.09.2017 czwartek

Rocznik 2008: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Bóbr Tłuszcz 5:4 (III liga okręgowa 4. kolejka)

Bramki: Mikołaj Zawadzki x2, Karol Żbikowski, Szymon Małecki, Marcel Marquitan

Świt: Hubert Miecznikowski – Oskar Zalewski, Mikołaj Zawadzki, Karol Żbikowski, Michał Sazonowicz, Szymon Małecki, Igor Szymański

Grali także: Jakub Jackowski, Alan Miecznikowski, Marcel Marquitan, Aleksander Leśniak, Michał Zieliński

 

23.09.2017 sobota

Rocznik 2002: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Wołomin 3:1 (I liga wojewódzka 7. kolejka)

Bramki: Patryk Mielniczuk x2, Jakub Kruszewski,

Świt: Damian Romanowski – Jakub Wiśniowski, Adrian Ciesielski, Miłosz Górski, Mateusz Paź, Patryk Mielniczuk, Jakub Kurpiewski, Piotr Wrzesiński, Łukasz Ickiewicz, Jakub Kruszewski, Kamil Pudelski

Grali także: Patryk Kokoszczyński, Igor Sobieszek, Bartosz Jakubowski

 

Rocznik 2005: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Bug Wyszków 0:3 (II liga okręgowa 4. kolejka)

Świt: Dawid Gołębiewski – Wiktor Gołębiewski, Kacper Kunczyński, Maciej Podgórny, Filip Stańczak, Dawid Strześniewski, Igor Nowacki, Maciej Wielocha, Alan Lasocki

Grali także: Bartosz Kaszyński, Paweł Ładniak, Bartosz Pisarek, Oliwier Kalinowski, Kacper Caban, Alan Bartczak, Piotr Kobuszewski

 

Rocznik 2007: Dolcan Ząbki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 (III liga okręgowa 4. kolejka)

Bramki: Wiktor Kieszek x4, Jakub Frej, Szymon Trzaskoma

Świt: Maciej Rytel – Michał Głos, Jan Dzierzęcki, Wiktor Kieszek, Wiktor Olszewski, Szymon Boliński, Jakub Frej

Grali także: Bartosz Strumnik, Marcin Wiśniewski, Szymon Trzaskoma, Jakub Żuryński, Arkadiusz Strześniewski, Nabil Yamani, Bartosz Rocki, Bartosz Wójcik

 

Rocznik 2008: ŁKS Łochów – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12:0 (IV liga okręgowa 4. kolejka)

Świt: Jakub Ptaszek, Mikołaj Skorupski, Hubert Tomaszewski, Dawid Korzeniowski, Ryszard Górnaś, Bartłomiej Szlązkiewicz, Wojciech Tabor, Jakub Wysokiński, Julian Chrzanowski

 

24.09.2017 niedziela

Rocznik 2003: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Raszyn 1:0 (I liga okręgowa 7. kolejka)

Bramka: Mateusz Drejka

Świt: Konrad Pierścieniak – Oskar Domański, Dominik Miszczak, Bartłomiej Filipowicz, Mateusz Drejka, Bartłomiej Stefański, Miłosz Pieluchowski, Jakub Ziółkowski, Jacek Tkaczyk, Arkadiusz Giżyński, Bruno Niedbalski

Grali także: Michał Ołtarzewski, Dawid Kubiak, Kacper Siwek, Oliwier Odolecki, Norbert Rosiński, Wiktor Czapla, Bartosz Fabryc

 

Rocznik 2004: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Wołomin 3:0 w.0. (II liga okręgowa 7. kolejka)

 

Rocznik 2006: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 4:2 (II liga okręgowa 4. kolejka)

Bramki: Kacper Burzyński x3, Mark Wichmann

Świt: Szymon Kifonidis – Piotr Socha, Jan Kunisz, Bartek Riabow, Dawid Kompiński, Piotr Witkowski, Mark Wichmann, Mateusz Białobrzeski, Kacper Burzyński

Grali także: Ksawery Siwek, Szymon Kokoszczyński, Kamil Kalinowski, Piotr Zych

 

Rocznik 2005: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Rotavia Nieporęt 0:4 (VI liga okręgowa 4. kolejka)

Świt: Filip Nawrozidis – Damian Czarnecki, Mateusz Janczarek, Kamil Głogulski, Fabian Gregorczyk, Kacper Jabłoński, Mateusz Grędziszewski, Piotr Bułka, Kamil Żurek

Grali także: Piotr Gurszka, Kacper Gruszka, Aleks Marczuk, Adam Plewka