Akademia Świtu: Pracowity tydzień za młodymi adeptami piłki nożnej. Jak sobie poradzili? [PODSUMOWANIE]

Piłka Młodzieżowa

To był bardzo pracowity tydzień Akademii Piłkarskiej Świtu! W ciągu ostatnich siedmiu dni drużyny juniorskie biało-zielonych rozegrały aż 16 meczów. Zobaczcie jak poradzili sobie najmłodsi.

Środa: 13.09.2017

Rocznik 2002: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 4:4 (5. kolejka 1 ligi wojewódzkiej)

Bramki: Jakub Kruszewski x3, Miłosz Górski

Świt: Damian Romanowski, Jakub Wiśniowski, Adrian Ciesielski, Miłosz Górski, Patyk Mielniczuk, Patryk Kokoszczyński, Jakub Kurszewski, Jakub Kurpiewski, Piotr Wrzesiński, Łukasz Ickiewicz, Kamil Pudelski

Grali także: Miłosz Dąbrowski, Igor Sobieszek

 

Rocznik 2005: Lider Zakroczym – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:8 (2. kolejka VI ligi okręgowej)

Bramki: Mateusz Białobrzeski x3, Mark Wichmann, Bartek Riabow x2, Kacper Burzyński, Jan Kunisz

Świt II: Szymon Kifonidis, Piotr Socha, Bartek Riabow, Dawid Kompiński, Piotr Witkowski, Szymon Kokoszczyński, Mark Wichmann, Mateusz Białobrzeski, Kacper Burzyński

Grali także: Jan Kunisz, Sokar Stańczak, Adam Plewka, Ksawery Siwek, Kamil Kalinowski, Piotr Zych

 

Rocznik 2007: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Korona Jadów 2:9 (2. kolejka VII ligi okręgowej)

Bramki: Marcel Król, Eryk Gawryś

Świt II: Szymon Szabłowski, Eryk Boczkowski, Marcel Król, Piotr Gruszka, Oskar Iciński, Filip Chuderski, Eryk Gawryś

Grali także: Krystian Witt, Michał Wysocki, Kacper Koschny, Mikołaj Sarga, Piotr Zieliński

 

Rocznik: 2008: FDA Wieliszew – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:8 (2. kolejka III ligi okręgowej)

Bramki: Igor Szymański x2, Mikołaj Zawadzki x2, Marcel Marquitan, Michał Sazonowicz, Karol Żbikowski, Michał Zieliński

Świt: Hubert Miecznikowski – Mikołaj Zawadzki, Karol Żbikowski, Michał Sazonowicz, Szymon Małecki, Igor Szymański, Oskar Zalewski

Grali także: Jakub Jackowski, Marcel Marguitan, Michał Zieliński

 

Sobota: 16.09.2017

Rocznik: 2001: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Dolcan Ząbki  4:0 (5. kolejka 1 ligi okręgowej)

Bramki: Patryk Młynarek

Świt: Michał Dobrzański, Kacper Kraśniewicz, Krzysztof Żułtak, Bartosz Trojnacki, Kacper Nadulski, Mikołaj Godziszewski, Kajetan Piwowarek, Mateusz Rydz, Adrian Trojak, Patryk Młynarek, Dawid Zmysłowski

Grali także: Piotr Kwiatkowski, Kajetan Kiliś, Jakub Zabijak, Jacek Świderek, Maciej Zawadzki

 

Rocznik 2004: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Bóbr Tłuszcz 3:0 (5. kolejka 2 ligi okręgowej)

Bramki: sam., Michał Mięgoć, Jakub Rybak

Świt: Tony Wichamnn – Krystian Sieniakowski, Michał Mięgoć, Dawid Słomczyński, Krystian Łupiński, Adrian Wróblewski, Jakub Dzierzęcki, Sebastian Gołąb, Kacper Drzymalski, Wiktor Tomczyk, Jakub Rybak

Grali także: Norbert Roszkowski, Karol Doliński, Patryk Skibiński, Piotr Krzemiński, Nikolos Kutateladze, Kamil Osiecki, Łukasz Ziemiańczyk

 

Rocznik 2005: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Agape Białołęka 0:0 (3. kolejka 2 ligi okręgowej)

Świt: Dawid Gołębiewski – Tomasz Roszek, Kacper Kunczyński, Maciej Podgórny, Filip Stańczak, Dawid Strześniewski, Igor Nowacki, Mateusz Smoliński, Kacper Caban

Grali także: Bartosz Kaszyński, Wiktor Gołębiewski, Karol Zawidzki, Maciej Wielocha, Alan Lasocki, Piotr Kobuszewski

 

Rocznik 2007: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Varsovia Warszawa 2:9 (3. kolejka 3 ligi okręgowej)

Bramki: Szymon Boliński, Wiktor Kieszek

Świt: Bartosz Strumnik, Jakub Frej, Michał Głos, Szymon Trzaskoma, Jakub Żuryński, Wiktor Kieszek, Szymon Bliński

Grali także: Nabil Yamani, Karol Filipowicz, Marcin Wiśniewski, Wiktor Olszewski, Adrian Każmierczak

 

Rocznik 2007: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Mewa Krubin  3:8 (3. kolejka 7 ligi okręgowej)

Bramki: Eryk Gawryś, Eryk Boczkowski, Kacper Koschny

Świt II: Szymon Szabłowski, Eryk Boczkowski, Marcel Król, Piotr Gruszka, Oskar Iciński, Filip Chuderski, Eryk Gwaryś

Grali także: Michał Wysocki, Kacper Koschny, Mikołaj Sarga, Oskar Roszczyński, Piotr Zieliński

 

Niedziela: 17.09.2017

Rocznik 2002: MKS Ciechanów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:7 (6. kolejka 1 ligi wojewódzkiej)

Bramki: Jakub Kurpiewski x2, Jakub Kruszewski x2, Igor Sobieszek, Adrian Ciesielski, Patryk Kokoszczyński

Świt: Damian Romanowski – Jakub Wiśniowski, Adrian Ciesielski, Miłosz Górski, Mateusz Paź, Patryk Mielniczuk, Patryk Kokoszczyński, Jakub Kruszewski, Jakub Kurpiewski, Łukasz Ickiewicz, Kamil Pudelski

Grali także: Mateusz Jeżak, Igor Sobieszek, Bartosz Jakubowski

 

Rocznik 2003: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – SF Warszawa 3:0 (5. kolejka 1 ligi okręgowej)

Bramki: Jakub Wieczorek, Jacek Tkaczyk x2

Świt: Marceli Wasilko – Mikołaj Tomasiak, Jakub Wieczorek, Dominik Miszczak, Miłosz Pieluchowski, Jacek Tkaczyk, Arkadiusz Giżyński, Oliwier Odolecki, Norbert Rosiński, Jakub Ziółkowski, Bartosz Fabryc

Grali także: Bartłomiej Filipowicz, Kacper Siwek, Mateusz Drejka, Bartłomiej Stefański, Jakub Marszał, Konrad Pierścieniak, Bruno Niedbalski

 

Rocznik 2006: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Agape Białołęka 1:1 (3. kolejka 2 ligi okręgowej)

Bramka: Mateusz Białobrzeski

Świt: Szymon Kifonidis – Jan Kunisz, Bartek Riabow, Dawid Kompiński, Piotr Witkowski, Szymon Kokoszczyński, Mark Wichmann, Mateusz Białobrzeski, Kacper Burzyński

Grali także: Piotr Socha, Ksawery Siwek, Kamil Kalinowski, Piotr Zych

 

Rocznik 2008: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Białe Orły II  12:2  (3. kolejka 3 ligi okręgowej)

Bramki: Mikołaj Zawadzki x3, Igor Szymański x3, Michał Zieliński x2, Szymon Małecki, Marcel Marquitan, Bartosz Ambroziak, Karol Żbikowski

Świt: Hubert Miecznikowski – Oskar Zalewski, Mikołaj Zawadzki, Karol Żbikowski, Michał Sazonowicz, Szymon Małecki, Igor Szymańśki

Grali także: Jakub Jackowski, Alan Miecznikowski, Marcel Marquitan, Aleksander Leśniak, Alan Krysztofiak, Bartosz Ambroziak, Kacper Kaczorowski, Michał Zieliński

 

Środa: 20.09.2017

Rocznik 2001: Legion Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (6. kolejka 1 ligi okręgowej)

Bramki: Dawid Zmysłowski, Adrian Trojak

Świt: Michał Dobrzański – Kacper Kraśniewicz, Bartosz Trojnacki, Adrian Ciesielski, Kacper Nadulski, Patryk Mielniczuk, Mateusz Rydz, Adrian Trojak, Dawid Zmysłowski, Jakub Kruszewski, Maciej Zawadzki

Grali także: Jacek Świderek, Kajetan Kiliś

 

Rocznik 2003: SEMP Ursynów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (6. kolejka 1 ligi okręgowej)

Świt: Konrad Pierścieniak – Jakub Wieczorek, Dominik Miszczak, Mateusz Drejka, Bartłomiej Stefański, Miłosz Pieluchowski, Jakub Ziółkowski, Jacek Tkaczyk, Arkadiusz Giżyński, Bruno Niedbalski, Bartosz Fabryc

Grali także: Michał Ołtarzewski, Oskar Domański, Bartłomiej Filipowicz, Kacper Siwek, Oliwier Odolecki, Norbert Rosiński

 

Rocznik 2009: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Dolcan Ząbki 4:22 (3. kolejka 4 ligi okręgowej)

Bramki: Bartosz Szlązkiewicz x2, Hubert Tomaszewski, Filip Ciepluch

Świt II: Jakub Ptaszek, Hubert Tomaszewski, Bartosz Szlązkiewicz, Wojciech Tabor, Filip Ciepluch, Julian Chrzanowski, Dawid Korzeniewski

Grali także: Jakub Prątnicki, Hubert Barzyc, Mikołaj Skorupski, Ryszard Górnaś, Jakub Wysokiński