Akademia Świtu: Derby rocznika 2002 dla Świtu! Jak poradzili sobie pozostali? [ZDJĘCIA]

Piłka Młodzieżowa

Cztery zwycięstwa i jeden remis na dziesięć spotkań. Taki wynik w miniony weekend odnotowała Akademia Piłkarska Świtu. W derbowym meczu rocznika 2002 lepsi okazali się zawodnicy biało-zielonych, którzy pokonali Legionovię Legionowo 4:1.

07.09.2017 (czwartek)

Rocznik 2003: Agrykola Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (2. kolejka I Ligi Okręgowej)

Bramki: Jacek Tkaczyk x2

Świt: Konrad Pierścieniak – Mikołaj Tomasiak, Dominik Miszczak, Mateusz Drejka, Bartłomiej Stefański, Miłosz Pieluchowski, Jacek Tkaczyk, Arkadiusz Giżyński, Bruno Niedbalski, Jakub Ziółkowski, Bartosz Fabryc

Grali także: Marceli Wasilko, Jakub Wieczorek, Bartłomiej Filipowicz, Oskar Domański, Jakub Marszał, Oliwier Odolecki, Dawid Kubiak

 

09.09.2017 (sobota)

Rocznik 2002: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legionovia Legionowo 4:1 (5. kolejka I Ligi Wojewódzkiej)

Bramki: Kamil Pudelski, Jakub Kruszewski, Patryk Kokoszczyński, Jakub Kruszewski

Świt: Damian Romanowski – Jakub Wiśniowski, Adrian Ciesielski, Miłosz Górski, Patryk Mielniczuk, Patryk Kokoszczyński, Jakub Kurpiewski, Piotr Wrzesiński, Łukasz Ickiewicz, Igor Sobieszek, Kamil Pudelski

Grali także: Mikołaj Dąbrowski, Mateusz Jeżak, Jakub Kruszewski, Bartosz Jakubowski

 

Rocznik 2005: Błyskawica Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6:2 (2. kolejka II Ligi Okręgowej)

Bramki: Igor Nowacki, Alan Bartczak

Świt: Dawid Gołębiewski – Tomasz Roszek, Kacper Kunczyński, Maciej Podgórny, Filip Stańczak, Dawid Strześniewski, Igor Nowacki, Mateusz Smoliński, Kacper Caban

Grali także: Bartosz Kaszyński, Paweł Ładniak, Wiktor Gołębiewski, Karol Zawidzki, Kacper Łapow, Maciej Wielocha, Alan Bartczak, Piotr Kobuszewski

 

Rocznik 2008: UKS Varsovia Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 24:4 (2. kolejka IV Ligi Okręgowej)

Bramki: Aleksander Leśniak. Filip Ciepluch, Mikołaj Zawadzki, Jakub Ptaszek

Świt: Hubert Miecznikowski – Hubert Tomaszewski, Oskar Zalewski, Alan Miecznikowski, Mikołaj Zawadzki, Alan Krysztofiak, Aleksander Leśniak

Grali także: Jakub Ptaszek, Wojciech Tabor, Filip Ciepluch, Maksymilian Mystkowski, Julian Chrzanowski, Dawid Korzeniewski, Ryszard Górnaś

 

10.09.2017 (niedziela)

Rocznik 2001: KS Warszawska APN – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:5 (4. kolejka I Ligi Okręgowej)

Bramki: Kacper Nadulski, Kajetan Piwowarek, Patryk Młynarek, Igor Sobieszek, Dawid Zmysłowski

Świt: Piotr Kwiatkowski, Kacper Kraśniewicz, Bartosz Trojnacki, Krzysztof Żułtak, Kacper Nadulski, Kajetan Piwowarek, Mikołaj Godziszewski, Mateusz Rydz, Maciej Zawadzki, Patryk Młynarek, Igor Sobieszek

Grali także: Jacek Świderek, Dawid Zmysłowski, Kajetan Kiliś, Jakub Zabijak

 

Rocznik 2003: Młode Orły Halinów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:4 (4. kolejka I Ligi Okręgowej)

Bramki: Bartosz Fabryc x2, Jakub Ziółkowski, Bartłomiej Stefański

Świt: Marceli Wasilko – Jakub Wieczorek, Dominik Miszczak, Mateusz Drejka, Bartłomiej Stefański, Miłosz Pieluchowski, Jacek Tkaczyk, Arkadiusz Giżyński, Bruno Niedbalski, Jakub Ziółkowski, Bartosz Fabryc

Grali także: Michał Ołtarzewski, Mikołaj Tomasiak, Dawid Kubiak, Kacper Siwek, Jakub Marszał, Oliwier Odolecki, Norbert Rosiński

 

Rocznik 2004: Marcovia Marki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (4. kolejka II Ligi Okręgowej)

Bramki: Kacper Drzymalski, Jakub Rybak x2

Świt: Tony Wichmann – Krystian Sieniakowski, Michał Mięgoć, Dawid Słomczyński, Krystian Łupiński, Adrian Wróblewski, Jakub Dzierzęcki, Sebastian Gołąb, Kacper Drzymalski, Wiktor Tomczyk, Jakub Rybak

Grali także: Łukasz Ziemiańczyk, Karol Doliński, Patryk Skibiński, Piotr Krzemiński, Kamil Osiecki

 

Rocznik 2006: Huragan Wołomin – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2. kolejka II Ligi Okręgowej)

Bramki: Jan Kunisz

Świt: Szymon Kifonidis – Jan Kunisz, Bartek Riabow, Piotr Witkowski, Szymon Kokoszczyński, Kamil Kalinowski, Mark Wichmann, Mateusz Białobrzeski, Kacper Burzyński

Grali także: Piotr Socha, Adam Plewka, Dawid Kompiński, Piotr Zych

 

Rocznik 2007: FFA II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:4 (2. kolejka III Ligi Okręgowej)

Bramki: Wiktor Kieszek, Wiktor Olszewski, Jakub Żuryński, Nabil Yamani

Świt: Bartosz Strumnik, Jan Dzierzęcki, Wiktor Kieszek, Wiktor Olszewski, Szymon Boliński, Bartosz Rocki, Jakub Freja

Grali także: Michał Głos, Szymon Trzaskoma, Jakub Żuryński, Nabil Yamani, Arkadiusz Strześniewski