Żbik: Znamy nowego trenera drużyny

Niższe ligi

Po odejściu z zespołu dotychczasowego trenera Żbika Nasielsk – Marka Brakowieckiego zespół dwa tygodnie przez rozpoczęciem rozgrywek pozostał bez opieki szkoleniowca. Prezes nasielszczan zdecydował powierzyć tę rolę Rafałowi Załodze, który zostanie grającym trenerem swojego klubu.

Jak udało się nam ustalić były szkoleniowiec zespołu, Marek Brakowiecki otrzymał propozycję prowadzenia czwartoligowych Błękitnych Raciąż, i na nią przystał, osłabiając swój zespół niedługo przed zakończeniem okresu przygotowawczego.

Prezes Marek Prusinowski podstawiony pod ścianą, zdecydował się na powierzenie drużyny w rękach jej dotychczasowego zawodnika Rafała Załogi.

– Rafał w przyszłym sezonie będzie trenował nasz zespół. Załoga zostanie więc grającym trenerem – powiedział dla naszego portalu prezes Żbika.

31-letni zawodnik do tej pory był kapitanem, a teraz na jego barki spadła bardzo wielka odpowiedzialność. Wszyscy związani z piłką w Nasielsku zastanawiają się jak piłkarz poradzi sobie z dodatkową presją.