Żbik: Rocznik 2011 tuż za podium

Niższe ligi

Młodzi piłkarze Żbika Nasielsk wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Ciechanowie. Adepci rywalizując między innymi z Victorią Sulejówek czy Legionovią wyszli z grupy i zajęli ostatecznie 4. miejsce w turnieju.

Turniej odbył się w niedzielę, a Żbik został zaproszony do wzięcia udziału przez Akademię Piłkarską Ciechanów. Wraz z drużyną z Nasielska o tytuł walczyły dwa zespoły Legionovii, AP Ciechanów, Victorii Sulejówek i FFK Warszawa.

Żbik z sześcioma oczkami wyszedł z grupy i trafił do najlepszej czwórki turnieju. Niestety rywale okazali się nieco lepsi i bardziej opanowani, przez co nie udało się zająć miejsca na podium.

Jak informują trenerzy, turniej był dobrze zorganizowany, a spotkania dostarczyły wiele emocji zarówno kibicom, jak i zawodnikom. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale za wzięcie udziału w turnieju.

Nasielską drużynę reprezentowali w imprezie: Krzysztof Górski, Alan Majewski, Franek Tyc, Jakub Jankowski, Oliwier Kamiński, Jakub Świgoniak, Filip Więckowski, Oskar Szostak, Filip Zalewski, Tomasz Pająk, Ksawery Stępnicki, Mikołaj Śliwiński. Trenerzy: Piotr Kosztowniak i Mariusz Chrzanowski.

zdj. Żbik Nasielsk FB