Niższe ligi: Z deszczu pod rynnę… Rezerwy Świtu poległy w meczu z Sokołem Serock

Niższe ligi

Po emocjonującym zwycięstwie nad Marcovią Marki, zawodnicy rezerw Świtu Nowy Dwór Mazowiecki – można powiedzieć – wpadli z deszczu pod rynnę. W środowym, zaległym spotkaniu ligi okręgowej z Sokołem Serock przegrali 0:7.

Piłkarze Sokoła strzelanie rozpoczęli już w 15. minucie, wychodząc na prowadzenie za sprawą Krystiana Szambelana. Kilka chwil później podwyższyli na 2:0 dzięki bramce Marcina Stańczaka i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu. Do przerwy nic nie zwiastowało festiwalu bramkowego, który gospodarze mięli zamiar urządzić sobie w drugiej połowie. Tym razem rezerwy Świtu, nie wsparte żadną pomocą z III-ligowej drużyny, nie potrafili unieść ciężaru i wydostać się z tarapatów.

Przez kolejne 45 minut padło aż 5 bramek dla Sokoła Serock i ostatecznie miejscowi wygrali 7:0. Po 7. kolejkach Sokół zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 10 punktów. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki jest 13 miejscu i zgromadził do tej pory 7 oczek.

Sokół Serock – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7:0  (2:0)

Bramki: Krystian Szambelan x2, Maciej Karpik x2, Marcin Stańczak, Rafał Choszcz, Patryk Kalinowski

Sokół: Łukasz Karpik – Daniel Głowacki, Bartosz Szydłowski, Sylwester Szambelan, Kacper Oleś, Rafał Choszcz, Marcin Stańczak, Bartosz Kowalski, Krzysztof Szymański, Maciej Karpik, Krystian Szambelan

Grali także: Mariusz Wiśniewski, Jakub Bawoł, Paweł Badenko, Patryk Kalinowski, Patryk Olszewski

Świt: Kacper Dominiak – Michał Krzymiński, Jakub Sadowski, Michał Grycuk, Piotr Cichocki, Paweł Fronczak, Adam Brzyski, Miłosz Turewicz, Jan Śliwiński, Adam Trojak, Marcel Pruszkowski

Grali także: Michał Ziółek, Karol Glinicki, Mateusz Zalewski, Karol Kaletka, Rafał Żamek, Damian Turecki, Robert Sotowiz