Niższe ligi: Startuje „najlepsza” liga świata!

Niższe ligi

Nie Liga Mistrzów, nie Liga Europy, a nawet nie rodzima Ekstraklasa uchodzi dla niektórych za najlepszą ligę świata. B-klasa bo właśnie o niej mowa startuje już w najbliższy weekend! 

W najbliższy weekend wracają rozgrywki B-klasy. Wisła Zakroczym, Mewa Krubin, rezerwy Dębu Wieliszew to własnie te zespoły ruszą do walki o punkty 24 sierpnia.

Korona Jadów – Wisła Zakroczym, 24 sierpnia, godzina 17:00

W Wiśle przed nachodzącym sezonem sporo się działo. Do zespołu Dawida Puzia dołączyło liczne grono zawodników, którzy mają za sobą m.in udane występy w nowodworskiej Playarenie. Piotr Cichocki, Marcin Bocheński, Piotr Stańczak, Patryk Bujnarowski i Rafał Lipowski postarają się pomóc drużynie w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Mazur II Radzymin – Mewa Krubin, 24 sierpnia, godzina 14:00 

Mewa Krubin wraca na piłkarską mapę Polski. Po kilku letniej przerwie klub postanowił zgłosić do B-klasy drużynę seniorów. Czego możemy się po nich spodziewać? Sami nie wiemy, ale za to na pewno będą niemałe emocje na ich meczach!

Rotavia Nieporęt – Dąb II Wieliszew, 24 sierpnia, godzina 17:00 

Rezerwy Dębu już od kilku lat nieustannie grają w rozgrywkach B-klasy. Niby nie grozi im awans, ale jednak to jest sport i w każdym meczu wieliszewianie chcą grać o pełną pulę. Ich mecze zawsze obfitują w bramki, mamy nadzieję, że i w tym sezonie będzie równie podobnie.