Niższe ligi: Sobotnie lanie damskiego Żbika

Niższe ligi

Damska sekcja Żbika Nasielsk przegrała swoje drugie spotkanie w lidze, z beniaminkiem DAF-em Płońsk aż 0:6. Nasielszczanki po tej porażce spadły na przedostatnią pozycję w tabeli.

Tak wysokiej porażki w Płońsku nie przypuszczał nikt, bowiem pierwszy mecz ligowy zawodniczki Żbika zaczęły co prawda od porażki, ale po zaciętej grze do samego końca. Dobrym prognostykiem dla piłkarek z Nasielska był także fakt, że DAF swoje pierwsze ligowe spotkanie również przegrał i to w stosunku 0:5.

Pierwsza połowa jednak dość szybko zweryfikowała powyższe założenia i gospodynie prowadziły do przerwy już 3:0. Druga połowa nie różniła się niczym od poprzedniej i Żbik stracił jeszcze trzy kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla DAF-u.

Po tej porażce Żbik spadł na przedostatnią pozycję w tabeli z zerowym stanem punktowym i ujemnym bilansem bramkowym. W następnej kolejce podopieczne Roberta Bugalskiego zmierzą się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

DAF Płońsk – Żbik Nasielsk 6:0 (3:0)

Żbik: Klaudia Wietecka, Patrycja Gardłowicz, Daria Gardłowicz, Monika Brzozowska, Natalia Zalewska, Angelika Chrzanowska, Natalia Romanowska, Marysia Dłutowska, Martyna Walasiewicz, Dominika Domała, Amelia Majewska.