Niższe ligi: Rezerwy rozgromili koronę! Dwanaście bramek przy Parkowej [WIDEO]

Niższe ligi

Rezerwy Legionovii Legionowo prowadzone przez Sebastiana Dzisiewicza wypunktowały rywali z Warszawy. Legionowianie nie dali żadnych szans Koronie wygrywając 11:1.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego pogromu. Na początku spotkania Legionovia nie potrafiła przełamać defensywy gości, która raz za razem skutecznie ustawiała dobre pułapki ofsajdowe. W końcu jednak gospodarze znaleźli receptę na obrońców Korony i otworzyli wynik tego spotkania. Warszawiacy wyszli wówczas agresywniej do przodu, odsłaniając swoje tyły i na koniec pierwszej części spotkania „Novia” prowadziła 3:0.

Po przerwie gospodarze rozmontowali obronę Korony, bezlitośnie wykorzystując sytuacje bramkowe. Legionowianom można pogratulować wysokiej skuteczności tego dnia. Za każdym razem, kiedy znajdowali się pod bramką przeciwnika, Sebastian Bichta musiał wyciągać piłkę z siatki. Po 77 minutach gry na tablicy wyników widniał już wynik dwucyfrowy, a chwilę później Legionovia trafiła po raz 11. Przy tak wysokim prowadzeniu w szeregi zespołu gospodarzy wkradło się rozluźnienie i tuż przed końcem Korona zdobyła bramkę honorową.

Wypowiedź trenera Legionovii Legionowo – Sebastiana Dzisiewicza:

– Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Był to mecz bez historii jak sam wynik wskazuje. Z każdą chwilą zyskiwaliśmy coraz większą przewagę. Wczoraj Hutnik Warszawa przegrał z Radzyminem co oznacza, że zwiększamy przewagę nad rywalami, którzy są za nami. Bardzo cieszymy się z tej sytuacji.

Skrót meczu TUTAJ

Legionovia II Legionowo – Korona Warszawa 11:1 (3:0)

Bramki: 3x Karol Biliński, 2x Jan Różański, 2x Piotr Szymański, Kamil Sieczko, Patryk Markut, Jakub Karabin, Maciej Wilanowski

Legionovia: Maksym Wadach, Bartosz Grzelak, Maciej Ostrowski, Dawid Roguski, Jacek Lewandowski (60′ Radosław Rosiński), Piotr Matyjasek, Maciej Wilanowski (60′ Mikołaj Kozioł), Olaf Martynek (46′ Jakub Karabin), Piotr Szymański (65′ Patryk Markut), Jan Różański, Karol Biliński.

Korona: Sebastian Bichta, Michał Flis, Michał Kasprzak, Marcin Starosz, Michał Wojtych, Tomasz Ciurzyński, Paweł Chróstowski, Mateusz Kasprzak (70′ Adam Zdunek), Mikołaj Wasiak (46′ Sylwester Gilarski), Konrad Kolasa, Damian Kowalewski (70′ Michał Chorzępa).