Niższe ligi: Remis rezerw w kolejnym sparingu

Niższe ligi

W środowy wieczór podopieczni Daniela Janczarka zagrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem na własnym boisku zmierzyli się z Dębem II Wieliszew. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

W pierwszej połowie oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Wynik kilka minut przed przerwą wyrównał Robert Sotowicz . Dąb kilka minut po pierwszym gwizdku, w drugiej połowie wyszedł na prowadzenie. Nowodworzanie mimo nie najlepszego początku zdołali odpowiedzieć bramką na wagę remisu. Na listę strzelców wpisał się Marcel Smardzewski.

Dla napastnika rezerw Świtu był to już kolejny mecz z rzędu, ze zdobytą bramką. Nie pozostało to bez echa. Smardzewski dostał bowiem szanse od Rafała Kleniewskiego i wystąpił w sobotnim sparingu pierwszego zespołu z MKS-em Piaseczno.

Kolejny mecz kontrolny, rezerwy prowadzone przez Daniela Janczarka, rozegrają w sobotę o godzinie 10 w Legionowie z rezerwami tamtejszej Legionovii.