Niższe ligi: Spotkanie rezerw w Legionowie, domowe mecze Świtu II, Dębu Wieliszew i Sokoła Serock [ROZPISKA]

Niższe ligi

Najbardziej interesująco w ten weekend zapowiada się mecz w Pomiechówku. Miejscowa Wkra spróbuje zmazać plamę, jaką dała w ostatnim meczu ligowym i powalczy z liderem A-klasy – Mazurem Radzymin. Czeka nas również starcie rezerw Legionovii i Marcovii oraz ciężki mecz wyjazdowy Wisły Jabłonna w Łochowie. Zapraszam do krótkiej zapowiedzi piłkarskiego weekendu na boiskach niższych lig.

Dąb Wieliszew – Mazur II Karczew, 11 listopada, godz. 11:00, 15.kolejka Ligi Okręgowej

Dąb od 3 spotkań nie zaznał smaku porażki. Wieliszewianie zremisowali z Marcovią Marki, wygrali z Wisłą Maciejowice i Błyskawicą Warszawa. Mazur II również nie przegrał 3 ostatnich spotkań, co zwiastuje spore emocje w sobotnim spotkaniu. Goście to 8. siła Ligi Okręgowej, tracą do zespołu z Wieliszewa 4 punkty. Wszystkich chętnych zapraszamy na boisko przy ul. Modlińskiej na ostatnie ligowe zmagania Dębu w tym roku.

Sokół Serock – Błyskawica Warszawa, 11 listopada, godz. 11:00, 15. kolejka Ligi Okręgowej

Sokół na 14 rozegranych spotkań w tym sezonie wygrał tylko 5, co na pewno nie jest wynikiem, którym można się szczycić. Błyskawica w ostatniej kolejce przegrała u siebie z Dębem Wieliszew 3:6, natomiast podopieczni Arkadiusza Siemińskiego pewnie wygrali 5:2 z Wisłą Maciejowice. Drużyna z Serocka ma szansę na wygranie drugiego meczu z rzędu. Czy tak się stanie?

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – AGAPE Białołęka, 12 listopada, godz. 11:00, 15. kolejka Ligi Okręgowej

Świt II ma szansę odbić się od dna ligowej tabeli i przy korzystnych wynikach innych spotkań może wspiąć się na 13. miejsce przed przerwą zimową. Przed podpiecznymi Daniela Janczarka trudne zadanie, bowiem AGAPE zajmuje 9. miejsce i wyprzedza nowodworskie rezerwy o 9 punktów. W ostatniej kolejce drużyna z Białołęki przegrała 1:4 z Marcovią Marki. Świt natomiast okazał się minimalnie gorszy od rezerw Victorii Sulejówek przegrywając 2:3. Przed nami bez wątpienia ciekawe spotkanie w Nowym Dworze, liczymy na przełamanie nowodworzan i 3 punkty na zakończenie rundy jesiennej.

Żbik Nasielsk – GKS Strzegowo, 11 listopada, godz. 13:00, 15. kolejka Ligi Okręgowej

Żbik w ostatniej kolejce pewnie pokonał Nadnarwiankę Pułtusk 3:0. Drużyna ze Strzegowa pokonała zaś na własnym obiekcie 5:2 Iskrę Krasne. W sobotę przed nasielszczanami szansa na wygranie po raz 9 w tym sezonie, przy korzystnych wynikach innych spotkań mogą wskoczyć na 3. miejsce w tabeli przed przerwą zimową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stadion w Nasielsku.

Wkra Pomiechówek – Mazur Radzymin, 11 listopada, godz. 11:00, 13. kolejka A-klasy

Po porażce w ostatniej kolejce z Interem Warszawa, podopieczni Artura Lewandowskiego z pewnością będą chcieli się zrehabilitować. Może być trudno, bowiem do Pomiechówka przyjedzie obecny lider A-klasy – Mazur Radzymin. Różnica między drużynami to aż 15 puntów. Redakcja naszego serwisu będzie na tym meczu, wobec tego już teraz zapraszamy do obejrzenia skrótu po zakończeniu spotkania.

ŁKS Łochów – Wisła Jabłonna, 11 listopada, godz. 13:00, 13. kolejka A-klasy

Drużyna z Jabłonny nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść od 2. kolejek. W miniony weekend przegrali minimalnie 1:2 z Hutnikiem Warszawa, tracąc bramki dopiero po koniec drugiej połowy. Zaś gospodarze sobotniego spotkania nie przegrali od 5-ciu spotkań i jest faworytem w tym starciu. ŁKS po 12. kolejkach uzbierał 24 punkty, o 2 więcej niż Wisła. Kto wygra starcie sąsiadów? Dowiemy się w sobotę.

Legionovia II Legionowo – Marcovia II Marki, 12 listopada, godz. 16:00, 13. kolejka A-klasy

Starcie dwóch drużyn rezerw. Przed tym spotkaniem lepsze nastroje mają zawodnicy z Legionowa, którzy nie przegrali ostatnich 5-ciu spotkań. „Novia” się nie zatrzymuje i liczy na potknięcie Mazura w meczu z Wkrą, aby wskoczyć na pozycję lidera przed przerwą zimową. Piłkarze z Parkowej przyzwyczaili kibiców do sporej ilości goli w każdym spotkaniu. Czy tak będzie? Zapraszam na mecz.

Wisła Zakroczym – Wicher II Kobyłka, 11 listopada, godz. 13:00, 13. kolejka B-klasy

Zakroczymianie przed przerwą zimową mają szanse wskoczyć na 7. miejsce w ligowej tabeli. Pomóc im może w tym sobotnia wygrana z Wichrem II Kobyłką. Jednak przed zawodnikami Wisły trudny mecz. Zapowiada się wyrównane spotkanie, a zwycięstwo może zależeć od dyspozycji dnia zawodników jednej z drużyn.