Robert Pevnik zrezygnował. Legionovia nieoficjalnie bez trenera [WIDEO]

Legionovia Legionowo

Po przegranym spotkaniu Legionovii Legionowo z MKS Kluczbork trener Robert Pevnik na konferencji prasowej oznajmił, że rezygnuje z pracy w legionowskim klubie. 

Kolejna porażka Legionovii przelała czarę goryczy u trenera Pevnika. Słoweniec na pomeczowej konferencji oznajmił, że nie chce być już trenerem biało-żółto-czerwonych. Nie wiadomo jakie jest stanowisko klubu w tej sprawie. Wszystko najprawdopodobniej rozstrzygnie się jutro.

Wypowiedź Roberta Pevnika po meczu z MKS-em Kluczbork: – „Muszę pogratulować zespołowi Kluczborka. Ta drużyna zagrała dobrze, strzeliła dwie bramki. Moi zawodnicy zostawili wiele serca na boisku, ale jest nasza sytuacja jest bardzo ciężka i z tego miejsca chciałbym w Legionovii wszystkim podziękować za cierpliwość, a zawodnikom za walkę i dobrą pracę na treningach. Dziś mogę powiedzieć, że nie jestem już dłużej trenerem Legionovii. Jest jeszcze 7 spotkań do końca i na stanowisku trenera musi nastąpić zmiana, która wstrząśnie drużyną.” – oznajmia nieoficjalnie były trener Legionovii Legionowo.