Robert Pevnik odchodzi z Legionovii. Dwóch kandydatów w roli nowego trenera

Legionovia Legionowo

Oficjalnie w dniu dzisiejszym klub zakończył współpracę z trenerem Robertem Pevnikiem. Poznaliśmy również nazwiska kandydatów na objęcie posady trenera Legionovii. Jednym z nich jest Bartosz Tarachulski. Drugie nazwisko nie jest jeszcze znane.

Po porażce z MKS Kluczbork 2:0 trener Robert Pevnik oznajmił, że nie chce prowadzić już legionowskiego klubu. Trener na pomeczowej konferencji stwierdził, że potrzebna jest terapia szokowa dla zespołu stąd ta decyzja. Dziś o godzinie 10:00 odbyła się rozmowa ze szkoleniowcem po której zarząd podziękował za współpracę Pevnikowi. Słoweniec był trenerem Legionovii od listopada 2017 roku. Przez ten czas drużyna zwyciężyła raz, remisując dwa spotkania i przegrywając osiem spotkań.

Pierwszym kandydatem jest Bartosz Tarachulski. Po długich rozmowach zarząd jak na razie nie porozumiał się z nowym szkoleniowcem. Jutro będzie znany kolejny kandydat. Tarachulski jest wychowankiem Górnika Zabrze, grał w wielu polskich klubach, po czym wyjechał za granicę, gdzie z powodzeniem radził sobie na greckich boiskach. Po powrocie do Polski popularny związał się z Pogonią Siedlce, gdzie po zakończeniu kariery znajdował się w sztabie szkoleniowym, a dwukrtonie pełnił rolę „strażaka”, zastępując zwolnionego wcześniej pierwszego trenera zespołu z Siedlec.