Rezerwy Legionovii remisują z Mazurem. Radzymin nadal liderem [WIDEO]

W sobotę rezerwy Legionovii Legionowo zmierzyły się na wyjeździe z liderem A-klasy – Mazurem Radzymin. Po remisie 2:2, gospodarze pozostałą na 1 miejscu, natomiast legionowianie utrzymują pozycję wicelidera.

Spotkanie zaczęło się lepiej dla gospodarzy. Mazur śmielej atakował na bramkę Legionovii i dominował warunkami fizycznymi. Legionowianie próbowali zagrozić bramce przeciwnika, lecz wszystko kończyło się fiaskiem. Po faulu jednego z zawodników Sebastiana Dzisiewicza, arbiter bez wahania wskazał na „jedenastkę”. Do piłki podszedł Radosław Gajewski i bez problemów pokonał bramkarza gości. Ten gol zarazem ustalił wynik pierwszej połowy na 1:0.

Do drugiej odsłonie legionowianie wyszli bardziej zmotywowani. Trener Dzisiewicz zapewne nie oszczędzał słów w szatni przed rozpoczęciem drugich 45 minut. Legionovia zaczęła grać lepiej. W końcu wykorzystywała zaczęła wykorzystywać przewagę nad zawodnikami Mazura, co przełożyło się na coraz groźniejsze sytuacje. Do wyrównania doszło po golu samobójczym jednego z zawodników gospodarzy. Następnie biało-żółto-czerwoni wyszli na prowadzenie po golu Karola Bilińskiego. Kiedy wydawało się, że goście wyjadą z Radzymina z trzema punktami oraz zasiądą na fotelu lidera, wtedy gospodarze wyrównali wynik. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Marcin Jadczak, tym samym doprowadzając do podziału punktów.

Następne spotkanie Legionovii II Legionowo odbędzie się w niedzielę o 11:00. Legionowianie w derbowym meczu podejmą Wisłę Jabłonna.