„Novia” gromi ŁKS. Sześć bramek przy Parkowej [WIDEO]

Legionovia Legionowo w pierwszym meczu przed własną publicznością w ramach 2. kolejki III ligi rozgromiła ŁKS Łomżę 5:1. Bramki dla podopiecznych Bartosza Tarachulskiego zdobyli Piotr Krawczyk, Patryk Koziara i Grzegorz Mazurek.

Mecz rozpoczął się od częstych ataków Legionovii, która z przytupem chciała rozpocząć spotkanie. Już w 12. minucie bramkę dla Legionovii zdobył, po pięknym strzale z dystansu, Piotr Krawczyk. Zawodnik wyrasta na czołowego piłkarza legionowskiej drużyny. Po tym golu legionowianie mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, lecz żadnej z nich nie potrafili wykorzystać. Arbiter pierwszą połowę zakończył przy wyniku 1:0.

W drugiej części rozwiązał się worek z bramkami. Po trzynastu minutach od rozpoczęcia drugiej połowy meczu bramkę na 2:0 zdobył Patryk Koziara. Następnie drugie trafienie na swoje konto dołożył Krawczyk, podwyższając prowadzenie „Novii” na 3:0. W 75. minucie goście odpowiedzieli bramką Cezarego Demianiuka. Wydawało się, że łomżanie po tym trafieniu jeszcze powalczą o korzystny wynik. Legionovia jednak wybiła gościom ten pomysł z głowy. Dwie minuty później wynik ponownie podwyższył Koziara. Rezultat meczu ustalił Grzegorz Mazurek strzelając gola na 5:1.

Następne spotkanie Legionovia Legionowo rozegra na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz został zaplanowany na sobotę na godzinę 17:00.

Skrót Spotkania

Legionovia Legionowo – ŁKS Łomża 5:1 (1:0)

Bramki: Piotr Krawczyk 12′ 63′, Patryk Koziara 58′ 77′, Grzegorz Mazurek 87′ – Cezary Demianiuk 75′.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Daniel Choroś (81′ Jacek Lewandowski), Patryk Koziara, Marcin Burkhardt, Kacper Będzieszak, Slaven Jurisa, Piotr Krawczyk (66′ Eryk Więdłocha), Konrad Trzmiel (71′ Sebastian Weremko), Konrad Zaklika, Patryk Paczuk (66′ Grzegorz Mazurek).