Legionovia znów zwycięska. Ząbkovia pokonana

Podopieczni Marcina Sasala pokonali kolejnego sparing partnera. Tym razem okazali się lepsi od Ząbkovii Ząbki. Zwyciężyli oni z czwartoligowcem 2:1.

W pierwszej części ujrzeliśmy tylko jedną bramkę. Nowo pozyskany zawodnik Legionovii, Karol Podliński prawie w każdym meczu sparingowym zaznacza swoją obecność. Tym razem było tak samo. W 24. minucie otworzył wynik meczu w Ząbkach. Goście próbowali wyrównać przebieg, lecz defensywa Legionovii skutecznie broniła dostępu do swojej bramki. W tej części meczu nie padło już więcej bramek. Arbiter zaprosił piłkarzy na przerwę.

Finalna odsłona sparingu przyniosła kolejne trafienia. Legionowianie dopięli swego po tym jak coraz śmielej radzili sobie pod bramką Ząbkovii. Wynik na 2:0 podwyższył Kamil Wolski w 54. minucie meczu. Gospodarze nadal próbowali dorównać zawodnikom z Legionowa. Ich ataki były coraz śmielsze co zakończyło się utratą bramki przez Legionovię. Mimo wszystko to nie zagroziło w utracie korzystnego wyniku. Biało-żółto-czerwoni wygrali kolejne spotkanie sparingowe 2:1.

Następny mecz „Novia” rozegra z Ursusem Warszawa o godzinie 14:00. Miejsce spotkania nie jest jeszcze znane.

Ząbkovia Ząbki – Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)

Bramki: Karol Podliński, Kamil Wolski.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala, Kacper Górski, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, Konrad Zaklika, Luka Janković, Marcin Burkhardt, Filip Kowalczyk, Eryk Więdłocha, Karol Podliński.

Ponadto zagrali: Oliwer Wienczatek, Patryk Paczuk, Patryk Koziara, Kamil Wolski, Kacper Będzieszak, Konrad Trzmiel, Jakub Karabin.