Legionovia szykuję się do walki o awans? Znane nazwiska przy Parkowej

Legionovia Legionowo

Kolejni zawodnicy dołączyli do KS Legionovii Legionowo. Marcin Burkhardt i Daniel Gołębiewski w nadchodzącym sezonie założą żółto-czerwoną koszulkę. 

Popularny ,,Bury” ma za sobą znakomitą karierę. Na swoim koncie zapisał Mistrzostwo, Superpuchar i dwukrotnie Puchar Polski w barwach Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Tryumfował również w Pucharze Bułgarii w barwach Czarno More Warna. Ponadto 34-latek grał w Szwecji, Norwegii, Azerbejdżanie i na Ukrainie. Zaliczył 180 występów w ekstraklasie strzelając 15 goli.  Ostatnie pół roku spędził w Motorze Lublin, a na boiskach III ligi wystąpił 14 razy i strzelił 2 gole, raz nie wykorzystując rzutu karnego.

Pochodzący z Wyszkowa Daniel Gołębiewski przygodę z seniorską piłką rozpoczynał w Polonii Warszawa. W tym klubie też zadebiutował w ekstraklasie. W sumie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce zaliczył 129 meczów, strzelając 20 goli. Następne lata kariery spędził w I lidze, a ostatni sezon na boiskach III ligi. Reprezentował Widzew Łódź i Kotwicę Kołobrzeg. Łącznie w poprzedniej batalii zagrał w 12 meczach i strzelił 2 gole.

Mogą to nie być ostatnie wzmocnienia klubu z Parkowej. Kogo jeszcze pod swoje skrzydła przygarnie trener Bartosz Tarachulski, powinniśmy dowiedzieć się niebawem.