Legionovia: Sparing z Pogonią zamiast liga z Siarką. Remisowy wyjazd do Siedlec

Podopieczni Roberta Pevnika rozegrali wyjazdowe spotkanie sparingowe z Pogonią Siedlce. Legionowianie po zaciętym meczu zremisowali z pierwszoligowym rywalem 1:1. Jedyną bramkę dla Legionovii zdobył Mario Vasilij.

Biało-żółto-czerwoni już od początku meczu zaczęli dominować. Zawodnicy grali lepszy futbol w tym spotkaniu i kwestią czasu było strzelenie przez gości tego spotkania gola. W 13. minucie stało się nieuniknione. Mario Vasilij zdobył bramkę, która dała prowadzenie legionowskiej drużynie. Po mimo dobrej gry, Legionovia goście tego sparingu stracili prowadzenie. Bramkę dla gospodarzy zdobył w tym wypadku Grzegorz Tomasiewicz. Remisowym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania.

W drugiej części meczu obydwie drużyny grały bardzo zachowawczy futbol. Po mimo wyrównanej grze legionowianie mieli więcej dogodnych sytuacji. Niestety nie potrafili ich wykorzystać po fenomenalnych interwencjach bramkarza Pogoni, Przemysława Frąckowiaka. Pogoń również nie potrafiła wykorzystać swoich dogodnych akcji. Mecz w tej fazie spotkania do złudzenia przypominał spokojne sparingowe spotkanie. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Następne spotkanie legionowianie rozegrają 29 marca. Wtedy podopieczni Roberta Pevnika podejmą w zmaganiach ligowych Rozwój Katowice. Mecz został zaplanowany na godzinę 16:00.

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:1 (1:1)

Legionovia: Mateusz Kochalski (65′  Bartosz Kowalczyk) – Wojciech Kalinowski (58′ Daniel Kutarba), Bartosz Waleńcik, Tomasz Wojcinowicz, Maciej Ostrowski – Gracjan Kuśmierek (77. Mateusz Leleno, 90′ Olaf Martynek ), Luka Janković, Klemen Nemanić (58′ Konrad Zaklika), Michal Skwarczek (85′ Filip Kowalczyk), Eryk Więdłocha (75′ Przemysław Rybkiewicz) – Mario Vasilij (73′ Grzegorz Mazurek)