Legionovia: Sparing z Motorem Lublin na remis

Podopieczni Roberta Pevnika w  kolejnym meczu testowym zagrali z trzecioligowym Motorem Lublin. Legionowianie ostatecznie zremisowali sparing 1:1, a bramkę dla Legionovii zdobył Gracjan Kuśmierek.

Trener Legionovii po raz pierwszy w okresie przygotowawczym postanowił zagrać jedną jedenastką. Pierwsza połowa nie powalała. Wiele akcji kończyło się fiaskiem. Mecz był rozgrywany przeważnie w środku boiska. Legionovia jak i Motor nie potrafili skonstruować dogodnej sytuacji. Najgroźniejszą, mimo wszystko, mieli zawodnicy z Lublina, gdy arbiter podyktował rzut karny, lecz goście nie potrafili wykorzystać okazji. Ostatecznie pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa przyniosła dwie bramki. Pierwszą zdobyli goście w 55. minucie spotkania. Następnie trener Robert Pevnik postanowił wprowadzić na boisko Gracjana Kuśmierka, który zmienił Mateusza Leleno. Po chwili, Kuśmierek doprowadził do remisu i taki wynik utrzymał się do końca meczu.

Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (0:0)

Legionovia: Bartosz Kowalczyk – Mikołaj Grzelak (65. Daniel Kutarba), Tomasz Wójcinowicz (80. Maciej Ostrowski), Klemen Nemanić, Mateusz Leleno (60. Gracjan Kuśmierek), Michal Skwarczek, Eryk Więdłocha (60. Przemysław Rybkiewicz), Luka Janković (65. Konrad Zaklika), Wojciech Szumilas, Mario Wasilij.