Legionovia: Ruszyły przygotowania do rundy wiosennej. Nowe twarze przy Parkowej

Legionovia Legionowo

Podopieczni Roberta Pevnika rozpoczęli przygotowania do nadchodzącej rundy wiosennej. Legionowianie w poniedziałkowe popołudnie wyszli na boczne boisko na pierwszy w tym roku trening. Pojawiło się wielu nowych zawodników, którzy mogą wzmocnić drużynę z Parkowej.

Na treningu mogliśmy zaobserwować ponad 30 piłkarzy. Ze starych zawodników legionowskiego zespołu na treningu pojawili się Jakub Stefaniak, Jakub Rutkowski, Daniel Kutarba, Maciej Ostrowski, Mateusz Zając, Mikołaj Grzelak, Wojciech Kalinowski, Patryk Cynta, Konrad Zaklika, Olaf Martynk, Mateusz Kwiatkowski oraz Przemysław Rybkiewicz.

Podczas ćwiczeń mogliśmy dostrzec również zawodników testowanych, a są nimi – Wojciech Szumilas, Mateusz Lelno, Eryk Więdłoch oraz Mario Wasilja. Między słupkami również doszło do małej rewolucji, bowiem testowany był bramkarz Odry Opole, Bartosz Kowalczyk oraz Mateusz Kochalski z Legii Warszawa. Warto dodać, że trener Pevnik wziął na dzisiejsze ćwiczenia trzech zawodników z U19 – Jakuba Jurczaka, Jana Różańskiego oraz Krystiana Sobieraja.

Trening indywidualny rozpoczął Patryk Koziara oraz Grzegorz Mazurek. Konrad Trzmiel natomiast pracował na siłowni. Potwierdziły się informacje na temat Mateusza Żebrowskiego, który mimo doniesień, głoszących transfer do klubu z Niecieczy, ostatecznie trafił do GKS-u Katowice. Ćwiczeń z pierwszą drużyną nie rozpocznie drugi z podstawowych zawodników Legionovii, Maciej Goliński, którzy nie przedłużył umowy z klubem.