Legionovia rozgromiła Ursus. Pięć bramek w sparingu

W piątkowy wieczór Legionovia Legionowo rozegrała czwarty sparing przed nadchodzącym sezonem. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego pokonali Ursus Warszawa 5:0.

Od pierwszej minuty mogliśmy obserwować dominacje Legionovii w tym spotkaniu. Pierwsza bramka padła już w 18. minucie. Strzelcem okazał się być Eryk Więdłocha. Trzy minuty później było już 2:0 dla Legionovii. Tym razem piłkę do siatki wpakował nowo pozyskany zawodnik z Pogoni Szczecin, Patryk Paczuk. Pierwsza odsłona po bardzo dobrej grze „Novii” zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem gospodarzy.

W kolejnych 45. minutach legionowianie grali jeszcze lepiej. W 51. minucie były zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Kamil Wolski zdobył trzecią bramkę dla biało-żółto-czerwonych. Po jedenastu minutach zrobiło się 4:0 po golu Grzegorza Mazurka. Goście byli w totalnej rozsypce. Zwyczajnie nie mieli pomysłu jak powstrzymać Legionovię w tym sparingu. Ostatnią decydującą o wyniku meczu bramkę zdobył również nowy zawodnik, Slaven Jurisa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem legionowian 5:0.

Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa 5:0 (2:0)

18′ Eryk Więdłocha, 21′ Patryk Paczuk, 51′ Kamil Wolski, 62′ Grzegorz Mazurek, 65′ Slaven Jurisa.

Legionovia (I połowa): Jakub Stefaniak – Jacek Lewandowski, Kacper Górski, Daniel Choroś, Konrad Trzmiel – Konrad Zaklika, Marcin Burkhardt, Eryk Więdłocha, Piotr Krawczyk – Patryk Koziara, Patryk Paczuk.

Legionovia (II połowa): Oliwer Wienczatek – Michał Janik, Daniel Choroś, TESTOWANY, TESTOWANY – Patryk Koziara, Luka Janković, Kamil Wolski, Slaven Jurisa, Grzegorz Mazurek, Daniel Gołębiewski.