Legionovia: Remis z rezerwami warszawskiej Legii. Pierwszy skład wykreowany?

Podopieczni Roberta Pevnika zremisowali z sobotnim spotkaniu w Ząbkach z rezerwami Legii Warszawa 2:2. Warszawska drużyna na co dzień występuje w trzeciej lidze, w której obecnie zajmują ósme miejsce. Bramki dla legionowskiej drużyny zdobył Mateusz Leleno oraz Mario Vasilij.

Pierwsza część meczu rozpoczęła się dość wyrównanie. Zawodnicy z Legionowa grali ostrożnie, a legioniści chcieli w jakiś sposób zagrozić bramce rywali. Mimo ataków ze strony drużyny z Warszawy, legionowianie pierwsi zdobyli bramkę. Strzelcem gola okazał się niezawodny Mario Vasilij. Po tej bramce obydwie drużyny grały dość zachowawczy futbol. Legionovia zeszła na przerwę wygrywając z drugą drużyną Legii Warszawa 1:0.

Finalna odsłona przyniosła nam aż trzy bramki. Pierwszą wyrównującą dla swojej drużyny zdobył Robert Bartczak. Po chwili pomocnik dołożył kolejne trafienie, które dało prowadzenie Legii. Legionowianie po dwóch straconych bramkach chcieli jak najszybciej odrobić straty i powalczyć o ewentualne zwycięstwo w tym sparingu. Minute przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę, która ustaliła wynik spotkania zdobył Mateusz Leleno. Cały mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Następne spotkanie Legionovia rozegra w 2 lidze. Zawodnicy Pevnika rozpoczną zmagania w rundzie wiosennej już 3 marca. Legionowianie podejmą o godzinie 14:00 Wisłę Puławy. Są podejrzenia, że pierwsza kolejna w tej rundzie zostanie przełożona. O zmianach będziemy Państwa informować!

Legionovia Legionowo – Legia II Warszawa 2:2 (1:0)

Legionovia: Mateusz Kochalski – Mikołaj Grzelak, Tomasz Wójcinowicz, Klemen Nemanić, Daniel Kutarba (87′ Krzysztof Ostrowski), Michal Skwarczek (73′ Konrad Zaklika), Wojciech Szumilas (87′ Olaf Martynek), Janković, Gracjan Kuśmierek (66′ Mateusz Leleno), Eryk Więdłocha (84′ Przemysław Rybkiewicz), Mario Vasilij (73′ Grzegorz Mazurek).