Legionovia: Porażka w sparingu z Łomiankami. Znamy plan przygotowań!

W środowy wieczór podopieczni Roberta Pevnika rozegrali mecz kontrolny z KS-em Łomianki. Legionowianie nie poradzili sobie zbyt dobrze przegrywając 2:4. Po tym spotkaniu piłkarze udadali się na przerwę zimową.

W drużynie grało wielu nowych zawodników, którzy przyjechali na testy do drużyny z Legionowa. Po sześciu porażkach z rzędu i zakończeniu rundy jesiennej zespół rozegrał sparing z KS-em Łomianki. Gospodarze pokonali teoretycznie silniejszego rywala 4:2.

Znany jest również plan przygotowań legionowskiego klubu do rundy wiosennej. Zespół po przerwie zimowej rozpocznie przygotowania 15 stycznia. Pierwszy sparing legionowianie rozegrają 20 stycznia z Polonią Warszawa, a wszystko zakończy spotkanie z rezerwami Legii Warszawa.

Podopieczni Roberta Pevnika w sumie rozegrają pięć sparingów przed rundę finałową.