Legionovia: Pierwszy sparing na plus. Pokonali czwartoligowca

W środowe popołudnie legionowianie rozegrali pierwszy sparing w tym roku. Przeciwnikiem podopiecznych Marcina Sasala był KS Łomianki. „Novia” zwyciężyła ten mecz 2:0.

Mecz rozpoczął się niemrawo. Zawodnicy obydwu drużyn nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji, która zakończyłaby się bramką. Legionowianie wydawali się lepsi w każdym aspekcie gry, lecz nie mogli wpakować piłki do siatki rywala. Na boisku pojawił się również jeden testowany zawodnik. Większość akcji była rozgrywana w środku boiska. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem.

AD

W kolejnej odsłonie trener Sasal wystawił drugą jedenastkę. W niej pojawiło się aż trzech testowanych zawodników. Ta część meczu ożywiła nieco kibiców zgromadzonych przy boisku w Łomiankach, bowiem ujrzeli oni bramki. Pierwszą z nich zdobył testowany zawodnik. Następnie wynik na 2:0 ustalił Filip Kowalczyk. Jest to tym samym pierwsze zwycięstwo Legionovii w tym roku.

Kolejny sparing legionowianie rozegrają w sobotę o godzinie 12:00. Przeciwnikiem biało-żółto-czerwonych będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w Legionowie na bocznym boisku.

KS Łomianki – Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)

Bramki: TESTOWANY, Filip Kowalczyk.

Legionovia: (I Połowa) – Oliwer Wienczatek – Kacper Będzieszak, Kacper Górski, Daniel Choroś, Jacek Lewandowski, Konrad Zaklika, Marcin Burkhardt, Patryk Koziara, Piotr Krawczyk, Eryk Więdłocha, TESTOWANY.

(II Połowa) – Jakub Stefaniak – TESTOWANY, Patryk Cynt, Sebastian Weremko, Konrad Trzmiel, TESTOWANY, Luka Janković, Jakub Karabin, Patryk Paczuk, Filip Kowalczyk, TESOTWANY.