Legionovia: Pierwsze czystki Pevnika?

Legionovia Legionowo

Ołeksij Kłak nie zagra już w KS Legionovii Legionowo. Jak podał portal 90minut.pl w piątek 24 listopada 21-letni Ukrainiec rozwiązał kontrakt z klubem.

Środkowy pomocnik trafił do Legionowa latem. W zespole z Parkowej nie odegrał jednak znaczącej roli. W barwach Legionovii rozegrał 15 spotkań. Ukrainiec rozpoczął 12 meczów  w wyjściowej jedenastce. Przez 90 minut na placu gry znalazł się jednak tylko w 4. meczach. Kłak nie zdobył też żadnej bramki.

Co ciekawe w ostatnim spotkaniu Kłak opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie skarżąc się na uraz. Klub jak do tej pory nie podał żadnej oficjalnej informacji na temat odejścia ukraińskiego pomocnika. Nie znamy zatem oficjalnego powodu. Serwis 90minut.pl podaje, że umowa zawodnika z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Wydaje się, że może to być początek tworzenia zespołu przez Roberta Pevnika. Słoweniec ma jeszcze jedno spotkanie, aby przyjrzeć się dobrze swojej drużynie i przekonać się, z kogo będzie chciał korzystać w rundzie wiosennej. Jak na tą chwilę Kłak to jedyny ubytek dla legionowskiego klubu. Mimo wielu kontuzji, stało się to jeszcze przed przerwą zimową.