Legionovia: Piąte zwycięstwo z rzędu. „Novia” pokonała Huragan [WIDEO]

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego pokonali w środowym spotkaniu Huragan Morąg 1:0. Jedyną bramkę dla Legionovii zdobył Sebastian Weremko.

W pierwszej połowie legionowianie zwyczajnie mieli pecha. Wiele sytuacji podbramkowych Legionovii przeważnie kończyło się albo złym uderzeniem, albo bardzo dobrą interwencją bramkarza Morąga, Mariusza Lewrency. Próżno było szukać akcji Huraganu. Goście próbowali swoich szans w kontratakach, lecz żaden z nich nie zakończył się szczęśliwym zakończeniem. Po pierwszych 45. minutach na tablicy wyników widniał wynik bezbramkowy.

Legionowianie w drugiej połowie znów zaczęli dominować. Huragan na swojej połowie postawił przysłowiowy „autobus”, przez który biało-żółto-czerwoni próbowali się przebić. Zasieki obronne rywali zostały pokonane w 67. minucie spotkania. Dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Marcina Burkhardta wykorzystał Sebastian Weremko. Po tej bramce goście znów próbowali swoich sił w kontratakach, lecz żaden z nich nie był skuteczny. Mecz zakończył się zwycięstwem Legionovii Legionowo 1:0.

Następne spotkanie Legionovii odbędzie się w niedziele o godzinie 12:00. Legionowianie pojadą do Radomia gdzie rozegrają mecz z tamtejszą Bronią.