Legionovia: Od wygranej do wygranej

Legionovia Legionowo niezwalania tempa w przygotowaniach do rundy wiosennej III ligi. Podopieczni Marcina Sasala wygrali kolejny sparing. Tym razem pokonali Znicz Pruszków 3:1

Początkowo mecz miał odbyć się w Pruszkowie, ale ze względu na zły stan murawy zdecydowano na przeniesienie spotkania do Legionowa. Pierwsi bramkę zdobyli przyjezdni. Na listę strzelców wpisał się znany na mazowieckich boiskach – Dariusz Zjawiński. Bramkę wyrównującą zdobył Piotr Krawczyk, który imponuje wysoką formą w spotkaniach kontrolnych.

W drugiej połowie strzelali tylko zawodnicy z Legionowa. Bramkę na 2:1 zdobył jeden z zawodników testowanych, a wynik na 3:1 ustalił Jakub Karabin.

Kolejny mecz kontrolny legionowianie rozegrają z Motorem Lublin. Spotkanie zaplanowano na 2 lutego o 13:00 na boisku przy Łabiszyńskiej w Warszawie.

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 3:1

Legionovia I połowa: Jakub Stefaniak, testowany, Kacper Górski, Sebastian Weremko, Konrad Trzmiel, Piotr Krawczyk, Patryk Koziara, Konrad Zaklika, Luka Janković, Filip Kowalczyk.

Legionovia II połowa:  Oliwer Wienczatek, Kacper Będzieszak, Kacper Górski, Daniel Choroś, Jacek Lewandowski, Eryk Więdłocha, Marcin Burkhardt, Jakub Karabin, Kamil Wolski, testowany, Patryk Paczuk.