Legionovia: Nowy trener jeszcze w tym tygodniu?

Legionovia Legionowo

W Legionovii po zwolnieniu Marcina Sasala z funkcji pierwszego szkoleniowca, zarządzający klubem bardzo szybko znaleźli alternatywę i jeszcze w tym tygodniu mają podpisać kontrakt z nowym szkoleniowcem. 

Marcin Sasal w poprzednim sezonie wykonał kawał ogromnej roboty, która dała legionowskiemu klubowi awans do II ligi. Niestety, w obecnej kampanii Legionovia grała słabo i przegrała ostatnie osiem meczów, wobec czego zarząd klubu porozumiał się ze szkoleniowcem i rozwiązał umowę za porozumieniem strony.

Wakat dla pierwszego trenera nie pozostanie jednak długo pusty – z naszych informacji wynika, że jeszcze w tym tygodniu Legionovia ma podpisać umowę z pochodzącym z Ukrainy trenerem – Serhijm Zajcevem. Do podpisu na kontrakcie jeszcze nie doszło, ponieważ klub czeka na uzyskanie pozwolenia na pracę dla trenera. Dokument ten powinien otrzymać około czwartku, 19 września.

Jeśli nie wydarzy się nic nadspodziewanego, to Ukrainiec poprowadzi zespół już w nadchodzącym meczu ze Stalą Stalowa Wola. Mecz arcyważny w kontekście walki o utrzymanie.