Legionovia: Kwiatkowski na liście transferowej! Zawodnik szuka nowego klubu

Legionovia Legionowo

Sprawdziły się nasze doniesienia odnośnie odejścia jednego z kluczowych zawodników legionowskiego zespołu, Mateusza Kwiatkowskiego (pisaliśmy o tym tutaj).

Po tym jak Robert Pevnik nie widział go w swojej drużynie, piłkarz czekał na rozwój wypadków. Wydawało się, że poniedziałkowy trening wyjaśnił wszystkie obawy i Kwiatkowski zostanie w klubie. Nic bardziej mylnego.

Zarząd klubu Legionovii Legionowo wystawił młodego pomocnika na listę transferową. Jest to o tyle zaskoczenie, bowiem zawodnik pojawił się w tym tygodniu na zajęciach. Kwiatkowski po informacji, że trener nie widzi go w swoim nowym zespole, postanowił na własną rękę szukać klubu w 1 lidze. Legionovia jednak zapewniała piłkarza, że są dogadani z trenerem i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Rzeczywistość była zupełnie inna. Piłkarz jest w tym momencie w kropce, bowiem większość pierwszoligowych klubów ma już praktycznie zamknięte kadry. Kwiatkowskiemu pozostało szukanie klubu w niższych ligach. Wszystko wyjaśni się prawdopodobnie do końca styczniowego okienka transferowego.