Legionovia: Kroczą po awans

Legionovia Legionowo wygrała 1:0 z Legią II Warszawa w meczu 29. kolejki III ligi grupy I. Jedyną bramkę dającą cenne trzy punkty drużynie z Legionowa strzelił Konrad Zaklika.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem ale z lekkim wskazaniem na drużynę z Legionowa. Legionowianie starali się rozgrywać swoje akcje skrzydłami i próbowali zagrań za linię obrony warszawskiego zespołu. Legii II brakowało zaś wykończenia w stworzonych przez siebie sytuacjach. Warszawianie mogli mieć tylko i wyłącznie do siebie pretensje, że nie schodzili na przerwę prowadząc z liderem III ligi.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy na prowadzenie wyszli goście. Świetny strzał z dystansu oddał Konrad Zaklika i w 52. minucie spotkania pokonał Kacpra Tobiasza. Pod koniec spotkania Legionovia próbowała podkręcić tempo meczu i strzelić drugą bramkę, która zamknęła by cały mecz. Wynik nie uległ jednak zmianie i legionowianie skromnie wygrali 1:0 z rezerwami warszawskiej Legii.

Kolejny mecz podopieczni Marcina Sasala rozegrają na własnym boisku z Olimpią Zambrów. Walka o awans do II ligi nabiera rumieńców, ale najważniejsze dla Legionovii jest to, że to ona trzyma wszystko w swoich rękach.

Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)

Bramka: 52′ Zaklika