Legionovia: Kolejne zwycięstwo podopiecznych Sasala. Dwie bramki Krawczyka

Biało-żółto-czerwoni zwyciężyli swoje drugie spotkanie przed ligą. Tym razem pokonali lidera czwartej ligi Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1.

Mecz rozpoczął się od zaskakująco dobrze spisującej się Pogoni. Groźne ataki mogły przyprawić trenera Sasala o lekkie zaniepokojenie, lecz obrona Legionovii spisywała się bardzo dobrze. Skutecznie niwelowali ataki przeciwników rozgrywając spokojnie założony styl gry. Pierwszą bramkę zdobył Patryk Koziara, który wykorzystał rzut wolny. Drugą zaś zdobył testowany zawodnik. Zarazem piłkarz ustalił wynik pierwszej części na 2:0.

W drugiej części legionowianie kompletnie zdominowali rywala z Grodziska Mazowieckiego. Większość gry w tej połowie rozgrywała się po stronie rywala Legionovii. Można było tylko czekać na kolejne bramki. Gola na 3:0 zdobył najlepszy strzelec Legionovii Piotr Krawczyk. Znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i skutecznie wykorzystał te okazję. Następnie Krawczyk zdobył przepiękną bramkę na 4:0. Precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w górny róg bramki. Goście odpowiedzieli jedynie bramką honorową. Spotkanie zakończyło się drugim zwycięstwem biało-żółto-czerwonych 4:1.

Kolejny mecz podopieczni Marcina Sasala rozegrają w sobotę o godzinie 12:00. Wyjazdowym rywalem Legionovii będzie Znicz Pruszków.

Legionovia Legionowo – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1 (2:0)

Bramki: x2 Piotr Krawczyk, Patryk Koziara, TESTOWANY.

Legionovia: (I połowa): Jakub Stefaniak – TESTOWANY, Kacper Górski, Daniel Choroś, Konrad Trzmiel – Konrad Zaklika, Patryk Koziara, Luka Janković, Filip Kowalczyk, Eryk Więdłocha – TESTOWANY.

(II połowa): Oliwer Wiecznczatek – Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, TESTOWANY, Marcin Burkhardt, Kamil Wolski (65′ Jakub Karabin), Piotr Krawczyk, TESTOWANY – Patryk Paczuk.