Legionovia: II liga, II liga – Legionovia!

Legionovia Legionowo po roku przerwy powraca do II ligi! Legionowianie w ostatnim meczu sezonu pokonali na własnym boisku Znicz Biała Piska 4:2, dzięki czemu awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy wyszli na prowadzenie w 11. minucie spotkania za sprawą Karola Kosińskiego. Legionovia po stracie bramki, mocno ruszyła do odrabiania strat. W 24. minucie do remisu doprowadził Kamil Wolski, który dwie minuty później wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Legionovii podwyższył niezawodny ostatnimi czasy Piotr Krawczyk.

W drugiej części spotkania Legionovia kontrolowała przebieg meczu. Znicz nie był wstanie zagrozić gospodarzom. W 68. minucie spotkania drugą bramkę dla Legionovii zdobył Piotr Krawczyk. Napastnik „Novii” wykorzystał bardzo dobre podanie ze środka pola i w pojedynku sam na sam nie dał szans bramkarzowi Znicza. W doliczonym czasie gry goście zdobyli drugą bramkę, lecz nie wpłynęło to na końcowy rezultat spotkania.

Legionovia Legionowo po roku przerwy powróciła do II ligi. Teraz przed podopiecznymi Marcina Sasala krótka przerwa, bowiem rozgrywki II ligi startują już pod koniec lipca.

Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska 4:2

Bramki: 24′, 26′ Wolski, 37′, 68′ Krawczyk – 3′ Kosiński, 90′ Radzikowski