Legionovia: Dublerzy zremisowali z Pilicą. W sobotę w Ząbkach z Legią II! [ZDJĘCIA]

Podopieczni Roberta Pevnika podjęli w pierwszym tej zimy meczu na Parkowej czwartoligową Pilice Białobrzegi. Legionowianie po bardzo zaciętym meczu remisowali 1:1.

Początek spotkania nie był zbyt porywający. Obydwie drużyny rozgrywały większość akcji w środku pola. Mimo ospałej gry, legionowianie delikatnie dominowali. Od początku meczu w pierwszym składzie Legionovii grali zawodnicy, którzy będą najprawdopodobniej wchodzić z ławki rezerwowych podczas meczów ligowych. Pierwsza część meczu nie przyniosła bramek.

W drugiej piłkarze gospodarzy jak i gości znacząco polepszyli swoją grę. Zaczęli grać odważnie, co zaowocowało składnymi akcjami. W 46. minucie Legionovia Legionowo zdobyła bramkę, która otworzyła wynik. W dogodnej sytuacji znalazł się Grzegorz Mazurek, który strzałem w dolny róg bramki pokonał bramkarza Pilicy. Po tym golu, zawodnicy z Legionowa przystopowali. Pilica zaś zaczęła coraz śmielej atakować, zarazem powoli przejmując inicjatywę. W 63. minucie goście z doprowadzili do remisu, po przepięknej bramce zza pola karnego. Goście mogli strzelić po tym trafieniu dwie bramki, lecz za każdym razem piłkarze Pilicy byli na pozycji spalonej. Sparing zakończył się wynikiem 1:1.

W sobotę legionowianie rozegrają kolejny sparing. Tym razem podopieczni Roberta Pevnika zagrają z rezerwami Legii Warszawa. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 w Ząbkach.

Legionovia Legionowo – Pilica Białobrzegi 1:1

Legionovia: Bartosz Kowalczyk – Jacek Lewandowski, Wrześniowski, Krzysztof Ostrowski, Daniel Kutarba – Konrad Zaklika, Olaf Martynek, Filip Kowalczyk, Przemysław Rybkiewicz, Mateusz Leleno – Grzegorz Mazurek.

Ponadto zagrali: Mateusz Kochalski, Jan Różański, Mazulum Abul, Patryk Cynt, Jakub Jurczak.