Legionovia: Dreszczowiec przy Parkowej

Legionovia Legionowo wygrała 3:2 z Olimpią Zambrów. Podopieczni Marcina Sasala przegrywali 0:2, ale jednak udało im się przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść!

Zambrowianie wyszli na prowadzenie w 18. minucie spotkania. Bramkę z rzutu karnego zdobył Łukasz Grzybowski. Goście dobrze bronili dostępu do własnej bramki i niecałe 15 minut później prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Michał Zarembski. Legionovia w pierwszej połowie odpowiedziała jednym trafieniem. Kontaktową bramkę dla „Novii” zdobył Eryk Więdłocha.

W drugiej połowie emocje był jeszcze większe. Legionovia straciła dwa mocne ogniwa. Czerwoną kartkę zobaczył Karol Podoliński, a na trybuny został odesłany trener Marcin Sasal. Jednak to nie podłamało zawodników z pod warszawskiej miejscowości, którzy zaczęli odrabiać straty. W 79. minucie bramkę wyrównującą zdobył Patryk Paczuk, a chwilę później cenne 3 punkty dla „Novii” zapewnił Piotr Krawczyk, który pokonał bramkarza gości strzałem z rzutu karnego.

Legionovia pokazała charakter i zasłużenie dopisała sobie 3 punkty do ligowej tabeli. Kolejny mecz podopieczni Marcina Sasala rozegrają na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów 3:2 (0:2)

Bramki: Eryk Więdłocha, Patryk Paczuk, Piotr Krawczyk – Łukasz Grzybowski, Michał Zarembski

Legionovia: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala (70′ Patryk Paczuk), Rafał Zembrowski, Konrad Zaklika, Eryk Więdłocha (90′ Kacper Górski), Karol Podliński, Patryk Koziara, Luka Janković, Piotr Krawczyk (86′ Kamil Wolski), Kacper Będzieszak, Daniel Choroś.