Legionovia: Cztery bramki w Siedlcach

Podopieczni Marcina Sasala zremisowali 2:2 w sparingu z Pogonią Siedlce. Bramkę dla drużyny z Legionowa zdobył nowo pozyskany napastnik, Karol Podliński. Drugi gol padł po strzale samobójczym.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy. Pogoń zaczęła coraz śmielej radzić sobie pod bramką Legionovii co poskutkowało otwarciem wyniku. Mimo, że goście z Legionowa próbowali doprowadzić do remisu, to gospodarze dobrze ustawiali swoje szyki obronne. Legionovia miała parę dogodnych, jednak nie potrafiła ich wykorzystać. Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem drużyny z Siedlec.

Na drugą połowę legionowianie wyszli o wiele lepiej. Minutę po gwizdku sędziego, nowy napastnik biało-żółto-czerwonych, Karol Podliński zdobył bramkę wyrównującą. Gra po tym golu przeniosła się na środek boiska co skutkowało niezbyt ciekawym fragmentem tego sparingu. Dopiero na dwadzieścia minut przed zakończeniem meczu Legionovia wyszła na prowadzenie, po tym jak zawodnik Pogoni skierował piłkę do własnej bramki. Gospodarze w ostatnich minutach zdołali doprowadzić do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Następne spotkanie Legionovia Legionowo rozegra w Ząbkach. Zmierzą się tam z miejscową Ząbkovią już 2 marca o godzinie 14:00.

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 2:2 (1:0).

Strzelcy: Karol Podliński, Samobój.

Legionovia: Jakub Stefaniak (46. Oliwier Wienczatek) – Jakub Kabala (63. Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, Sebastian Weremko (74. Jakub Karabin), Filip Kowalczyk (55. Kamil Wolski), Konrad Zaklika (74. Konrad Trzmiel), Marcin Burkhardt, Luka Janković (55. Patryk Koziara), Eryk Więdłocha, Karol Podliński (63. Patryk Paczuk).