Legionovia: Były zawodnik Świtu testowany w klubie

Legionovia Legionowo

Były zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Pogoni Siedlce, Piotr Krawczyk był testowany w sparingowym spotkaniu Legionovii z Ursusem Warszawa. 23-latek występuje na pozycji napastnika, w poprzednim sezonie reprezentował barwy Orląt Radzyń Podlaski. 

Legionovia nie próżnuje na rynku transferowym po spadku z II ligi. Legionowski klub po zakontraktowaniu doświadczonych Marcina Burkhardta czy Daniela Gołębiewskiego, o którym pisaliśmy TUTAJ, w dalszym ciągu szuka potencjalnych wzmocnień w linii ofensywnej. W piątkowym sparingu z Ursusem Warszawa, Legionovia testowała Piotra Krawczyka.

Krawczyk to wychowanek Naprzodu Skórzec. Następnie przeniósł się do Pogoni Siedlce, która wywalczyła awans do 1 ligi. 23-letni napastnik w przeszłości reprezentował także lokalnego przeciwnika Novii, czyli Świtu Nowy Dwór Mazowiecki dla którego zdobył cztery bramki.

Przymiarki te mogą świadczyć o chęci na szybki powrót do II ligi z której Legionovia spadła w ubiegłym sezonie z ostatniego miejsca w tabeli. Pierwsze spotkanie w nadchodzącym sezonie legionowski klub rozegra na wyjeździe z Unią Skierniewice.

zdj. Michał Kulesza