Kwiatkowski już w nowym klubie

Legionovia Legionowo

Mateusz Kwiatkowski po rozwiązaniu kontraktu z Legionovią nie szukał długo nowego pracodawcy. Pomocnik związał się umową ze Stilonem Gorzów.

Kwiatkowski po 2.5 roku gry w Legionovii wypadł z kręgu zainteresować nowego szkoleniowca Roberta Pevnika. Kwiatkowski był zmuszony odejść, co stało się na początku minionego tygodnia.

Cały czas jego osobą zainteresowanie wyrażały klubu z II ligi. Popularny Kwiatek był nawet na testach w Siarce Tarnobrzeg, gdzie zagrał w sparingu. Jego usługami zainteresowani byli również Błękitni Stargard Szczeciński. Kwiatkowski ostatecznie zasili jednak III-ligowy Stilon Gorzów Wielkopolski. Zespół z Gorzowa zajmuje 5. miejsce w III grupie III ligi ze stratą 8 oczek do Skry Częstochowa. Wiosną ma się włączyć do walki o awans.

Również inny z filarów Legionovii jesienią jest blisko znalezienia nowego pracodawcy. Mateusz Żebrowski przygotowania rozpoczął wraz z GKS-em Katowice. Po za Jackiem Paszulewiczem, który od stycznia prowadzi GieKSe Żebrowski znajduje się w orbicie zainteresowań GKS-u Tychy.