Drużynowe wyróżnienia nowodworskiej gali

NOSiR

Nowodworska Gala Sportu to nie tylko nagrody indywidualnie, ale także i docenienie pracy zespołów i ich trenerów. Na piątkowej imprezie wyróżnienia drużynowe otrzymały cztery drużyny – jedna siatkarska i trzy piłkarskie sekcje Świtu. 

Podsumowanie roku pozwala wyróżnić wszystkich sportowców, którzy osiągnęli dobre wyniki w poprzednim roku kalendarzowym. Prowadzący nie zapomnieli jednak o zespołach piłkarskich i siatkarskim. Mowa tu o sekcjach młodzieżowych Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i minisiatkówce.

Pierwszą wyróżnioną drużyną, był zespół dowodzony przez Joannę Kozerwicz w minisiatkówce czwórek (rocznik 2005). Dziewczęta zdobyły Mistrzostwo Mazowsza w poprzednim roku w bardzo przekonywującym stylu.

Dwukrotnie wyróżniony został trener piłkarzy Świtu, Adrian Zaręba i jego roczniki 2003 i 2008. Oba roczniki awansowały do wyższych lig – kolejno I ligi wojewódzkiej i I ligi okręgowej.

Na scenie pojawili się także podopieczni Grzegorza Zmitrowicza z rocznika 2005. Zawodnicy, podobnie do swoich młodszych o 3 lata kolegów, awansowali do I ligi okręgowej.