NOSiR: Nowodworzanie nie sprostali faworytowi

NOSiR NDM

W czwartkowy wieczór nowodworscy koszykarze w ramach 9. serii spotkań zmierzyli się z liderem tabeli MUKS-em Hutnikiem Warszawa. Biało-Niebiescy przegrali zdecydowanie 86:51.

W tym mecz w składzie NOSiR-u z powodu kontuzji zabrakło Pawła Czerniakowskiego, Tomasza Wiśniewskiego oraz Łukasza Kubickiego. Tak osłabiony zespół po pierwszej kwarcie przegrywał z warszawiakami tylko 4 punktami. Po pierwszej połowie przewaga Hutnika była 3-krotonie większa. Nie była to jednak strata, której nie dałoby się odrobić. Wówczas nastała 3. część meczu, w której Hutnik odskoczył nowodworzanom na 37 punktów. W tym momencie mecz właściwie mógł się już skończyć. Ostatecznie Hutnik pewnie wygrał różnicą 36 oczek.

Następny mecz nowodworzanie rozegrają 16 grudnia o godzinie 11:00. W hali przy ulicy Młodzieżowej gościć będzie MUKS Piaseczno.

MUKS Hutnik Warszawa – NOSiR Nowy Dwór 86:51 (19:15, 35:23, 68:31)

NOSiR: Piotr Luba, Przemysław Borowczyk, Łukasz Zakrzewski, Tomasz Hołociński, Tomasz Zakrzewski, Waldemar Zztuka, Marek Złotkowski, Dominik Rachoń.