W sobotę w hali NOSiR odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Teakwon-do. NKSW Bastion zaprasza!

Sporty walki

21 kwietnia odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwon-do oraz turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów. NoToSport został patronem medialnym mistrzostw.

Gospodarzem i organizatorem imprezy będzie Nowodworski Klub Sportów Walki „Bastion”. Będzie to największy turniej organizowany dotychczas przez klub Bastion, ponieważ do Nowego Dworu przyjedzie około 200 zawodników. Z pomocą w organizacji imprezy przyszli pracownicy Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miasta, a burmistrz Jacek Kowalski objął zawody swoim patronatem.

Bastion wystawi 18-tu Młodzików i 6-ciu Juniorów Młodszych, którzy będą walczyć o prawo startu w Mistrzostwach Polski. Zadanie jest bardzo trudne, ponieważ w eliminacjach wystartuje wielu bardzo dobrych zawodników, którzy zdobywają medale na najważniejszych turniejach.

Zawody odbędą się w hali przy ul. Sportowej 66 w Nowym Dworze Mazowiecki. Oficjalne rozpoczęcie turnieju odbędzie się około 10:30 – 11:00. Rywalizacja rozpocznie się od układów formalnych i równolegle technikami specjalnymi (kopnięcia na zadaną wysokość). Około 13:00-14:00 rozpoczną się rywalizacja w konkurencji walk.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Nowego Dworu, którzy chcą bliżej poznać dyscyplinę Taekwon-do. Wstęp jest bezpłatny.