NKSW Bastion: Zatrzęsienie medali młodych adeptów

Sporty walki
Nie tylko Nikola Drzyzga dobrze spisała się w Otwartych Mistrzostwach Warszawy Dzieci i Juniorów. 30 zawodników Bastionu wywalczyło łącznie aż 15 medali dla swojego klubu. Na duży plus zapisali się także Maciej Budnicki, a także Kuba Duszyński.

Tym razem klub Bastion wyruszył do stolicy na Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Juniorów. W turnieju wystartowało ponad 280 zawodników, w tym 30 reprezentantów Bastionu.  Nowodworzanom udało się wywalczyć aż 15 medali.

Wśród najmłodszych zawodników bardzo dobrze zaprezentował się Maciej Budnicki, który wygrał kategorię układów formalnych. Kuba Duszyński może zaliczyć ten turniej do bardzo udanych, ponieważ zdobył medale, aż w trzech konkurencjach. Nikola Drzyzga, o której pisaliśmy w TYM MIEJSCU również spisała się świetnie i zajęła pierwsze miejsce.

To kolejny świetny rezultat po Mazovia Cup, w którym to bastiończycy zdobyli 4 medale. Tam jednak brali udział także dorośli. Otwarte Mistrzostwa Warszawy mogą więc zostać uznane za bardzo udane i z nadzieją możemy patrzeć na kolejne turnieje.