NKSW Bastion: Niedzielny niedosyt w Mazovia Cup

Sporty walki

Zawodnicy NKSW Bastion – Nikola Drzyzga i Szymon Rudnicki – odpadli po pierwszych swoich walkach, podczas drugiego dnia zawodów Mazovia Cup. Byli to ostatni reprezentanci nowodworskiej drużyny na tych prestiżowych zawodach. 

Apetyty po sobotnich występach Bastiończyków były bardzo duże – dwa złote i dwa srebrne medale zdobyte przez nowodworzan pozwoliło z dużą nadzieją patrzeć na kolejny dzień. Tym bardziej, że w niedzielę walczyli niezwykle utalentowani zawodnicy – Nikola Drzyzga i Szymon Rudnicki.

Nikoli nie udało się jednak pokonać swojej pierwszej przeciwniczki. Tak samo źle wystartował Szymon – także uległ w pierwszym starciu. Można więc mówić o sporym niedosycie, szczególnie w przypadku Nikoli Drzyzgi – która kilkukrotnie została zaproszona do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Mimo niepowodzenia w niedzielę, turniej w Ciechanowie można uznać za udany dla Nowodworskiego Klubu Sportów Walki. Cztery medale w rywalizacji nie tylko z Polakami, ale także zawodnikami z Europy Wschodniej, pokazuje jak dużo pracy wkładają trenerzy Bastionu w szkolenie swoich podopiecznych.

zdj. NKSW Bastion