Zagrają dla Marka Osińskiego. Ty też możesz wziąć udział i pomóc!

Rekreacja

Marek Osiński nie raz dawał wiele radości kibicom Żbika Nasielsk, niejednokrotnie pomagał na boisku swoim kolegom jak i poza nim. Tym razem to on potrzebuje pomocy. Klub postanowił zorganizować charytatywny turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Nasielska „GRAMY DLA MARKA”, który pomoże zebrać pieniądze na rehabilitację, której potrzebuję po ciężkiej kontuzji. Zawody odbędą się 25 lutego. 

Piłkarski rozwój Marka na początku sezonu zahamowała poważna kontuzja. Teraz po operacji Marek będzie przechodził rehabilitację, która dość sporo kosztuje. Klub piłkarski Żbik zdecydował się wesprzeć swojego zawodnika w tej ciężkiej chwili i postanowił zorganizować turniej halowej piłki nożnej. Odbędzie się on 25 lutego od godziny 9:00 w hali sportowej w Nasielsku. Trwają zapisy, koszt wpisowego to 150 zł.

Wszystkie zgłoszenia i informację dotyczące turnieju udziela prezes Żbika – Marek Prusinowski. Podczas zawodów obędzie się licytacja gadżetów klubowych m.in czapki, szaliki oraz piłka z autografami całej drużny z Nasielska. Gadżety na licytację przekazał także Świt Nowy Dwór Mazowiecki, w którym Marek Osiński występował w sezonie 2014/2015. Cała kwota, którą uda się uzbierać zostanie przekazana na rehabilitację Marka.