SRS Orzeł Czosnów z nową sekcją

Rekreacja

Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Orzeł w Czosnowie utworzyło nową sekcję w swojej strukturze. Oprócz treningów piłkarskich na boisku w Czosnowie, w sąsiedniej wsi – Łomnie powstała sekcja gry w ping ponga. Treningi ruszą na jesieni. 

20 lipca 2017 w Czosnowie – SRS Czosnów podpisał umowę o sponsoringu strategicznym z firmą TRANSLUK Łukasz Wasiak. Głównymi punktami tej umowy są:

  • promowanie aktywności fizycznej w Gminie Czosnów,
  • rozpowszechnienie sportu jakim jest ping-pong,
  • organizacja imprez typu Grand-Prix na terenie gminy
  • udział reprezentacji SRS w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Marcin Manowski, przewodniczący zarządu SRS Orzeł Czosnów: „ Zależy nam na pełnej profesjonalizacji działań, od szkolenia po reprezentowanie naszej gminy w województwie Mazowieckim a w przyszłości także w całej Polsce. Niewątpliwie determinacja osób zaangażowanych w ten projekt jest tak duża że musi się nam to udać. Zachęcamy do współpracy firmy, instytucje jak i każdego komu leży na sercu rozwój sportu w naszej gminie. Jako radny gminy Czosnów deklaruje też że będę wnioskował o wsparcie finansowe działań z budżetu gminy.”

Notosport.pl życzy wielu sukcesów młodemu stowarzyszeniu i z niecierpliwością czeka na pierwsze turnieje tenisa stołowego w gminie Czosnów.

FOT. facebook.com/srsczosnow/