Sport szkolny: Zespół Szkół nr 1 bez problemów wygrał w powiecie nowodworskim! [ZDJĘCIA]

Rekreacja

We wtorek, 21 listopada w hali widowisko-sportowej przy ul. Sportowej 66 w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się etap powiatowy zawodów szkół podstawowych w koszykówce. Bez problemów w kategorii chłopców i dziewcząt zwyciężył Zespół Szkół nr 1 z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W obu kategoriach wzięło udział łącznie 5 szkół, które przed tygodniem zwyciężyły w etapie gminnym: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zakroczymiu, Szkoła Podstawowa w Pomiechówku, Szkoła Podstawowa w Pieścirogach, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Szkoła Podstawowa w Nasielsku. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali systemem „każdy z każdym” rozgrywając mecze 4 kwarty po 6 minut.

Zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z Nowego Dworu Mazowieckiego i to oni będą reprezentowali powiat nowodworski w zawodach rejonowych, które odbędą się 29 i 30 listopada w Piasecznie. Trzymamy kciuki!

DZIEWCZĘTA:

  1. ZS-P nr 1 Zakroczym – SP Pomiechówek 8:24
  2. SP Pieścirogi – ZS nr 1 Nowy Dwór Maz. 5:28
  3. ZS-P nr 1 Zakroczym – SP Pieścirogi 8:16
  4. SP Pomiechówek – ZS nr 1 Nowy Dwór Maz. 2:28
  5. ZS-P nr 1 Zakroczym – ZS nr 1 Nowy Dwór Maz. 10:32
  6. SP Pomiechówek – SP Pieścirogi 8:11

Tabela:

  1. Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Maz. (Osiedle Młodych) 6 pkt.    88:17
  2. Szkoła Podstawowa w Pieścirogach 5 pkt. 32:44
  3. Szkoła Podstawowa w Pomiechówku 4 pkt. 34:47
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zakroczymiu 3 pkt. 26:72

Skład ZS1 NDM: Urszula Bolińska, Paulina Łuszczyńska, Natalia Ziemińska, Karolina Derlatka, Klaudia Olejnik, Martyna Dobrowolska, Martyna Patalan, Iga Żochowska, Martyna Korzeń, Wiktoria Baumann, Patrycja Rostkowska; opiekun: Marta Wilczyńska

SP Pieścirogi: Julia Pawlak, Nina Skrzynecka, Natalia Skrzynecka, Lena Sadłowska, Natalia Bombała, Eliza Łyczkowska, Kinga Sitek, Oliwia Kordowska, Aleksandra Strzelczak, Maria Wyszyńska, Daria Morawska

SP Pomiechówek: Roksana Łabęda, Wiktoria Gortat, Martyna Owocka, Joanna Drzazgowska, Emilia Ojrzyńska, Zuzanna Przybylska, Marcelina Bilińska, Michalina Grzegorzewska, Aleksandra Kostewicz, Alicja Otawska, Andżelika Drewnowska, Kamila Ostrzyniewska

ZS-P Zakroczym: Wiktoria Cieślak, Julia Kacprowicz, Gabriela Piwowarska, Julia Małecka, Wiktoria Wójcik, Anna Apel, Sandra Sikora, Julia Kaźmierczak

CHŁOPCY:

  1. ZS-P nr 1 Zakroczym – SP Pomiechówek 4:16
  2. SP Nasielsk – ZS nr 1 Nowy Dwór Maz. 0:22
  3. ZS-P nr 1 Zakroczym – SP Nasielsk 5:16
  4. SP Pomiechówek – ZS nr 1 Nowy Dwór Maz. 11:12
  5. ZS-P nr 1 Zakroczym – ZS nr 1 Nowy Dwór Maz. 2:23
  6. SP Pomiechówek – SP Nasielsk 20:6

Tabela:

  1. Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Maz. (Osiedle Młodych) 6 pkt. 57:13
  2. Szkoła Podstawowa w Pomiechówku 5 pkt. 47:22
  3. Szkoła Podstawowa w Nasielsku 4 pkt. 22:47
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zakroczymiu 3 pkt. 11:55

Skład ZS1 NDM: Szymon Kifonidis, Szymon Kokoszczyński, Piotr Witkowski, Damian Czarnecki, Kacper Łapow, Dawid Strześniewski, Igor Nowacki, Mateusz Stecki, Maciej Wielocha, Jakub Zaremba, Mateusz Popielski, Łukasz Chrustowski; opiekun: Wojciech Stecyna

SP Pomiechówek: Krystian Fabisiak, Igor Banaszek, Filip Pęczkowski, Bartosz Pisarek, Julian Grzybowski, Karol Bielecki, Zbigniew Kiliś, Filip Stańczak, Adrian Ciopiński, Mateusz Krawczyk, Kuba Leszko, Dawid Tokarczyk

SP Nasielsk: Kacper Czyżewski, Bartosz Tomczyk, Jakub Smutkiewicz, Kuba Roszkowski, Michał Daniszewski, Karol Tomaszewski, Bartłomiej Wiechowicz, Dominik Wiśniewski, Jakub Kasiak

ZS-P Zakroczym: Alan Siwko, Jan Dzierzęcki, Maciej Chudoliński, Maciej Budnicki, Kacper Łęgowski, Paweł Jaskułecki, Tomasz Czanik, Damian Chmielewski, Kacper Tomicki