Legionowo: Cisowianka Mazovia MTB Maraton za nami! [ZDJĘCIA]

Rekreacja

W niedzielę od godziny 10:30 swoje zmagania w zawodach spod Areny Legionowo Cisowianka Mazovia MTB Maraton rozpoczęli kolarze. Bieg składał się z czterech  dystansów – Hobby, FIT oraz 1/2 PRO,PRO.

Na dystansie PRO zwyciężył Tomasz Majewski, który przejechał całą trasę w ciągu 02:33:41. Drugą pozycję zajął Artur Mioduszewski z czasem 02:34:53. Ostatni stopień podium zajął Łukasz Gutkiewicz uzyskując rezultat 02:36:05. W kategorii pań najszybsza była Urszula Luboińska wpadając na metę z czasem 03:07:37. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Lutecka z czasem 03:10:46, a trzecią pozycję zajęła Zofia Sołtys z czasem 03:22:16.

Na 1/2 PRO triumfował Paweł Baranek pokonując trasę w 01:37:16. Tuż za nim uplasował się Kacper Skalski z czasem 01:38:04. Na najniższym stopniu podium stanął Dominik Jakubowski z czasem 01:38:05. Wśród pań najlepsza okazała się Izabela Macutkiewicz z czasem 01:54:29. Na kolejnym drugim miejscu stanęła Izabela Kamińska – 01:59:01, a minimalnie za nią Magdalena Kuszmider – 01:59:02.

W dystansie FIT najlepszy okazał się być Dominik Kaczmarek – 00:52:18. Drugie miejsce zajął Jarosław Tarasiński z czasem 00:52:19, a trzecie Michał Lech – 00:52:23. Najlepszą kolarką płci pięknej była Katarzyna Gregorowicz – 01:01:33. Za nią kolejno wjechała Malwina Krzyczkowska – 01:01:34, a trzecia była Małgorzata Woźnica z czasem 01:04:13.

W ostatnim dystansie, Hobby zwyciężył Filip Surdyk, który przejechał swój dystans w czasie 00:13:45. Drugą pozycję zajął Jakub Gregorowicz – 00:14:01, a za nim uplasował się Maciej Gregorowicz – 00:14:47. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się  Kamila Klaus, która wpadała pierwsza na metę z czasem 00:14:58. Następnie za nią wjechała Natalia Dobrzyńska – 00:15:38, a na trzecim miejscu znalazła się Weronika Skrzyńska z czasem 00:16:26.

Warunki w ten dzień były wprost idealne. Ciepła słoneczna pogoda pozwoliła sprawnie oraz w miłej atmosferze odbyć zawody pod Areną Legionowo. Gratulujemy zwycięzcą i liczymy na kolejne wspaniałe emocje!