Czosnów: Po raz jedenasty rowerem przez gminę [ZDJĘCIA]

Rekreacja

Jak co roku stowarzyszenie MOC – Młodzieżowa Organizacja Czosnowska nie zapomniała o sympatykach dwóch kółek. Po raz jedenasty można było wziąć udział w rowerowym Rajdzie Czosnowskim. Tym razem trasa wiodła do Wiersz. W całej zabawie wzięło udział 161 osób. 

Tuż po godzinie 10 w sobotni poranek grupa 161 osób rozpoczęła XI Rajd Czosnowski. Miłośnicy jazdy na rowerze mieli do pokonania trasę Czosnów – Wiersze – Czosnów. Krótki postój był zaplanowany w połowie trasy. Dokładniej przy pomniku Rzeczpospolitej Kampinoskiej w Wierszach, gdzie czekało na wszystkich pamiątkowe zdjęcie oraz podbijanie kart, które symbolizowały udział w rajdzie i uprawniały do losowania nagród na zakończenie imprezy. Na starcie można było zobaczyć rodziny z dziećmi jak i pojedyncze osoby. Najmłodszy uczestnik miał 4 lata, zaś najstarszy 70.

Powrót rajdu został zaplanowany na godzinę 12. Pod gminą czekał na uczestników skromny poczęstunek, przygotowany przez organizatorów. Wszyscy, którzy wzięli udział w rajdzie, mieli okazję na wygranie przeróżnych nagród ufundowanych przez MOC i sponsorów XI Rajdu Czonowskiego.

Impreza jest organizowana co roku, i już teraz wiemy, że nie była to ostatnia edycja.